Дубовий паркет характеристики

Паркет найякісніший вибір сучасної техніки, що виготовляється на найсучасніших верстатах. Паркет — це будівельний матеріал, чутливий до перепадів температури, вологи і навантажень. Упаковувати паркет потрібно в жорстку коробку і в щільну поліетиленову плівку. Це захистить його від надмірної вологи і механічних навантажень при перевезенні та зберіганні. Тріщини, як правило виникають при високотемпературній або фосфорній сушці, або при порушення режимів сушки.
Паркет як будівельний матеріал принципово є напівфабрикатом і набуває після установки і обробки на об’єкті замовника . На даний момент у продажі є декілька різновидів паркету з тими чи іншими елементами фінішної обробки. Однак насправді багато проблем , в звичайному випадку вирішуються на стадії монтажу бригадою робітників у рамках дії гарантійних зобов’язань. Перевірити геометричні характеристики паркету можна, склавши кілька довільних паркетних дощок, на рівні горизонтальної поверхні, наприклад, на столі. Спробуйте скласти квадрат. Якщо вам це вдалося зробити кінчиками пальців , без напруги , якщо немає щілин і вони щільно прилягають один до одного по всій довжині, то виготовлення у цього паркета є якісним.
Паркет — натуральне покриття на якому покоління вашої сім’ї проживуть довго і щасливо. Якщо ви не можете собі дозволити установити високоякісний і досить дорогий паркет, не спішіть з установкою дешевшого і неякісного паркету, тому для якісної роботи замовте у нас циклювання паркету Львів зробленого неякісно. Краще використовуйте покриття із замінників паркету, щоб пережити важкі часи, а коли справи підуть у гору, поверніться до ідеї хорошої паркетної підлоги.