Досвід циклювання

Досить часто ми собі задаєм одне питання: «Що таке циклювання паркету ?» і «що мені потрібно для ідеально рівного дерев’яного покриття?». Циклювання паркету — напевно ці слова чув кожен у кого вдома лежить прекрасна екологічно чиста паркетна підлога. На жаль з роками наш паркет не стає краще,його зовнішній вигляд з кожним роком старіє, а тим більше якщо за ним вчасно не доглядати і вчасно не циклювати (шліфувати паркет), він просто втратить свій зовнішній вигляд. Лак, яким ми покривали паркет, стирається і тоді може пошкодитися і верхній шар паркету, пролита на паркет вода, теж не робить паркет гарнішим, від цього сам паркет темніє, тріскається і відстає від основи. Але якщо ваша паркетна підлога має не найкращий вигляд, не варто  тоді циклювання паркету Львів засмучуватися, її не обов’язково міняти, можна просто замовити циклювання паркету (шліфування паркету). Так що собою являє циклювання паркету? Це, якщо можна так сказати, процес, який дає вашому паркетові другий шанс щоб повернути молодість, свій колишній зовнішній вигляд.
Паркет циклюється в декілька етапів. Перший етап циклювання- це шліфування паркетного покриття. Шліфування проводиться шліфувальною шкуркою. Під час першого етапу забирається нерівна поверхня паркету і знімаються сама область з потемнілим паркетним лаком. Наступним етапом ми виконуємо циклювання паркету дрібною шліфувальною шкуркою, щоб остаточно вирівняти паркет. Для грубого шліфування паркету використовують шліфувальну машину барабанного типу, і у важкодоступних місцях (у кутах, під батареями) використовують кутову шліфувальну машину або спеціальну машину для шліфування дерев’яної підлоги.  Не горить лампочка? Знову пропало світло, виклик електрика Львів доможе при любих проблемах з електропроводкою.
паркетні роботи повинні виконуватись фахівцями які мають певний досвід роботи і певні навички у роботі з дерев’яними підлогами. Недосвідчений працівник може не тільки не відреставрувати паркет, але і зіпсувати паркетне покриття або скоротити його термін служби, а це задоволення не з дешевих, не варто експериментувати!