Добрий паркет циклювання

На ремонті підлоги краще не економити. Кожен господар прекрасно розуміє , що підлога повинна мати естетичний вигляд , але при цьому повинна бути стійкою. Якщо для підлоги ви обрали саме паркет, то до його вибору варто підійти з повною відповідальністю.
Перед придбанням паркету у будь-якого виробника, варто добре вивчити інформацію про сам товар. Паркет неодмінно повинен маркуватися заводом — виробником. Ще один момент, яким багато хто нехтує — це цілісність його упаковки. Паркет за правилами укладається в поліетиленові , герметичні пакети та упаковується в коробки з картону . Такі прості дії здатні захистити паркет від пошкоджень , пилу і вологи, тому замовляйте в нас циклювання паркету львів.
Обов’язково перевіряйте дошки на вологість , дану процедуру слід здійснювати за допомогою спеціалізованого приладу для виміряння вологи паркету. Якщо показник вологості перевищує 10 відсотків , то від покупки такого паркету краще відмовитися. Крім цього паркет не повинен мати помітних дефектів у вигляді плям , тріщин , опіків і т.п.
Не менш відповідальним моментом є точність геометричних розмірів самих дощок. Дану перевірку можна провести прямо в магазині , для цього необхідно кілька дощок укласти на рівну поверхню у формі квадрата. При правильних геометричних формах , між плашками не повинно бути щілин , вони повинні ідеально прилягати одне з одним.
Однак центральним критерієм для відбору паркету все ж є порода деревини , з якої його виготовляють . При цьому саме від роду деревини залежатиме відтінок, твердість , стійкість і зносостійкість . Сьогодні будівельний ринок пропонує паркетні дошки самого різного походження , але лідируючі позиції займає , звичайно ж , дуб.