Стеля армстронг Львів

Все більшої популярності набувають підвісні стелі. І не дарма, адже це і дійсно зручний спосіб створити новий сучасний дизайн в Вашій оселі або офісі, адже підвісна стеля легко приховує усі нерівності. А варіантів оформлення підвісної стелі є безліч, що дозволяє створити сучасний дизайн приміщення.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Досить часто клієнти плутають та порівнюють натяжну стелю з підвісною. Але це зовсім різні техніки монтажу стелі, більше того, це зовсім різні матеріали. Єдиною спільною ознакою між ними є те, що вони призначені для приховування нерівностей стелі. Натяжні стелі значно тонші, її монтаж відбувається з допомогою нагрівання та закріплення підвісної стелі до спеціального каркасу. Підвісна стеля ж значно масивніша, а монтують її до поверхні основної стелі, процес монтажу підвісної стелі складніший. Установка підвісної стелі — відмінне рішення при ремонті квартири або будь-якого офісного приміщення.

Значною перевагою такої стелі є те, що в неї можна вмонтувати лампи, системи пожежної безпеки, , а всі дроти та провідки будуть при цьому абсолютно непомітними. Підвісні стелі бувають різних видів та різної товщини. Також на ринку таку продукцію представляють чимало виробників. Тому варто визначитися, який тип матеріалу стане для Вас найоптимальнішим. Можемо запевнити, що після монтажу підвісної стелі Ви обов’язково залишитеся задоволеними. Крім того, вас порадує також доступна, абсолютно адекватна ціна.

Популярність серед клієнтів підвісної стелі постійно зростає, оскільки з її допомогою можна оперативно і якісно вирішувати питання, пов’язані з будівництвом і обробкою приміщень. Такі стелі можуть монтувати як і майстри, так і ті, хто бажає в власними руками та в найкоротші терміни провести ремонтні роботи у власній квартирі і отримати високоякісний результат!

Крім створення оригінального дизайну і прикраси внутрішнього простору, підвісна стеля допомагає впоратися з деякими будівельними завданнями. Тобто, ця конструкція не просто ефектна, але і функціональна!

Підвісні стелі складаються з каркасів та плит, які і визначають зовнішній вигляд, тип, колір, рельєф конструкції. Зручність та функціональність таких стель у тому, що за ними легко вдається розвести комунікації, такі як, електричні кабелі. Це значно спрощує їх техобслуговування і ремонт, а також покращує зовнішній вигляд приміщення. Крім цього, установка підвісних стель на стельову поверхню дає можливість сховати дефекти чорнової обробки, нерівності, тріщини, запобігти обсипання штукатурки.

Також в комплексі з монтажем підвісної стелі можна одночасно покращити тепло- та звукоізоляцію, використовуючи утеплюючі елементи. Таким чином, установка в приміщеннях різного призначення підвісних стель дозволяє вирішувати безліч завдань, пов’язаних як з будівництвом, так і з внутрішньою обробкою приміщень!

І кожен, хто зіткнувся з ремонтом, як важко знайти розумне рішення оформлення приміщення за розумну ціну. Сучасний ринок пропонує величезну кількість різних варіантів, тому зараз у замовників вибір дійсно великий. Рішення визначаються фінансовими можливостями і побажаннями. Підвісна стеля армстронг — це варіант саме для Вас, якщо Ви вирішили перетворити свою стелю на нову, стильну та досить функціональну.

А обрати якісні матеріали та хороших фахівців, які встановлять її для Вас. Підвісні стелі підходять для монтажу у будь-якому приміщенні — в квартирах, приватних будинках, або навіть офісах. В такій стелі можна легко приховати труби, кабель, вентиляційні системи. Важливий плюс таких стель — розумні фінансові витрати, що робить доступним таке рішення практично для всіх.

Підвісні стелі Армстронг поділяються на кілька видів:

підвісні стелі з високими гігієнічними вимогами — найчастіше використовуються в медичних установах;
стелі з високими акустичними характеристиками, які застосовуються в приміщеннях, які потребують
великої звукоізоляції;
вологостійкі підвісні стелі;
бюджетні підвісні стелі;
стелі, виконані за оригінальною розробкою та дизайном;
багатофункціональні підвісні стелі.
У різних будівельних магазинах можна побачити величезний вибір підвісних стель. В Інтернеті можна знайти описи різних їх типів і видів. Для виробництва сучасних підвісних стель використовуються якісні матеріали, а новітні досягнення науки дозволяю