Содовые ванны для похудения

Багато хто вже читав або чув про дивванну, яка за 20 хвилин допомагає схуднути на 1,5-2 кг. Диво, чи не так? Але всіх цікавить чи дійсно содові ванни такі ефективні? Думки жінок, які випробували на собі ефект содових ванн розділилися з цього приводу. Але справа в тому, що мало хто задумується чи такі процедури приносять користь для нашого організму, чи навпаки шкодять.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Прийом ванни з содою поділяється на два етапи: приготування ванни та, власне, сам прийом. До обох етапів потрібно віднестися серйозно. Заздалегідь Вам необхідно купити спеціальний термометр для того, щоб виміряти температуру води в ванні. Також підготуйте теплий одяг, який Вам знадобиться післа прийому содової ванни.

Щоб приготувати содову ванну Вам необхідно наповнити ванну гарячою водою, але не бажано, щоб її температура перевищувала 40 градусів. В воді розчинити 200г соди та 500г морської солі. За бажанням можна додати кілька крапель ефірного масла. Заходити в ванну потрібно поступово. Не варто відразу присідати або повністю лягати в ванну. Розпочніть з обтирань тіла, а потім вже поступово занурюйтеся в содову ванну. Більшість радять не лягати у ванну повністю, а лише сідати в неї по пояс. Якщо ж забрати зайві сантиметри Вам потрібно саме з верхньої частини, тоді просто обливайте проблемне місце цим розчином. Прийом содової ванни повинен тривати як мінімум 20 хвилин.

Потім відбувається зниження температури і через охолоджену поверхню шкіри відбувається виведення води з організму в вигляді потовиділення. Такі ванни дійсно допомагають схуднути, адже за перший прийом содової ванни з крові та лімфи виводиться майже 1л води, а з кожним наступним прийомом — до 300мл. Більше того содові ванни попереджують винекнення целюліту, підтягують шкіру та роблять її пружнішою.

Такі ванни корисні при дерматитах, екземі, а також для людей з порушеннями венозного кровообігу. Але, не зважаючи на такий чудовий ефект, содовими ваннами не варто зловживати. Є також і протипоказання для прийому содових ванн. Їх заборонено приймати жінкам з гінекологічними проблемами, сердечникам, алергетикам та асматикам, людям в післяопераційному стані. Навіть якщо Ви не схильні до алергії, Ваш організм може погано відреагувати на таку процедуру. В такому випадку варто ретельно змити з себе содовий наліт під проточною водою.

В будь-якому разі потрібно пам’ятати, що содові ванни не зможуть допомогти Вам схуднути, якщо не підключити правильне харчування та здоровий спосіб життя. Адже по суті це процес зневоднення організму. Тому вага повернеться до Вас ще в той самий день, коли відновится в організмі водний баланс.