Рідкі шпалери Львів

Рідкі шпалери — це текстильні шпалери нового покоління для стін, стель і поверхонь будь-якої геометричної складності (арки, колони, сфери і т.д.), які ідеально підходять під дизайн інтер’єрів як житлового, так і комерційного призначення.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Фінішна обробка і ремонт стін рідкими шпалерами не представляє особливої складності, завдяки чому всю роботу можна виконати своїми силами, не вдаючись до дорогих послуг фахівців. Для початківців в наших точках продажів проводяться майстер-класи, які ознайомлять вас з матеріалами, інструментами та способами нанесення рідких шпалер на різні поверхні. Фактично даний матеріал являє собою різновид декоративної штукатурки.

У складі рідких шпалер використовуються целюлозні волокна, які виходять як побічний матеріал деревопереробної промисловості, а також шовкові волокна. Для додання рідким шпалерам естетики зовнішнього вигляду в них додаються різноманітні барвники та декоративні наповнювачі, наприклад блискітки або гранули. Для закріплення використовується всім відомий клей КМС, який вже звично використовується для поклейки звичайних рулонних шпалер. Власне через склад вони і отримали свою назву.

Однак за способом нанесення і отриманого результату все ж даний оздоблювальний матеріал близький до декоративних штукатурок. Наносити його потрібно з використанням кельми, спеціальної терки або шпателя так само, як і шпаклівку або штукатурку. До слова сказати, це визначає і величезний спектр можливих способів використання рідких шпалер і їх безперечна перевага перед звичайними рулонними.

Основною перевагою рідких шпалер є можливість їх нанесення на поверхні будь-якої навіть дуже складної форми. Їх можна комбінувати і складати з них аплікації на стінах своєї квартири або будинку. А в результаті виходить шар максимально схожий з дуже якісними шпалерами. Тобто поверхня тепла на дотик і м’яка. Основним недоліком стає їх висока вартість.

Не варто відразу ж вірити настільки обнадійливим промов рекламних банерів про те, що одного пакета вам вистачить на 5-6 метрів квадратних, і тим більше, що їх можна наносити на різноманітні поверхні без ретельної підготовки. Це не так. Все одно для отримання хорошого результату, а він дійсно того варто і ні в яке порівняння не йде з звичайними шпалерами, належить виконати ретельну підготовку стін і акуратно виконати процес нанесення рідких шпалер. Рідкі шпалери можна нанести практично на будь-яку поверхню (кріпічних кладка, ОСБ, гіпсокартон, цементна стяжка, бетон, глина, дерево, метал і ін.). Шпалери мають відмінну адгезію до інших матеріалів і не відклеюються в процесі експлуатації.

Основні вимоги до поверхні на яку планується нанести рідкі шпалери наступні:
— Міцність основи (поверхня не повинна мати ділянок, які можуть відвалитися наприклад, відстала штукатурки);
— Стійкість кольору — основа не повинна втрачати колір при попаданні на неї вологи. Особливо це стосується металевих поверхонь, які при попаданні на них вологи коррозіюють;
— Низький рівень вбирання вологи — поверхня не повинна активно вбирати вологу;

Рідкі шпалери Фото

Рідкі шпалери можна підібрати за усіма необхідними кольорами. А найзручнішим є те, що Ви самі можете створити малюнок на стіні з допомогою цих шпалер, просто поєднавши кілька кольорів.

Перш за все, поверхню, на яку планується нанесення рідких шпалер, слід очистити від старих паперових шпалер, шпаклівки і штукатурки, що відвалюється. Бажано також зашпаклювати великі тріщини — це можна зробити при нанесенні самими рідкими шпалерами, однак збільшиться витрата матеріалу.

Для додання поверхні міцності її обов’язково необхідно грунтувати високоякісною безбарвною або білою грунтовкою глибокого проникнення. Грунтовка не тільки зміцнює поверхню, але і запобігає проникненню вологи всередину.
Якщо поверхня містить елементи які можуть фарбувати рідкі шпалери (наприклад, виступаючі металеві предмети, піддаються корозії — цвяхи, арматура, куточки), то ці місця необхідно покрити шаром нерозчинної в воді фарби.

Завершальним етапом підготовки є надання поверхні шорсткості. На досить шорстку поверхню (наприклад, після шпаклівки старт, або нешліфовану штукатурку) — рідкі шпалери можна наносити відразу. Якщо поверхня гладка (шліфована шпаклівка, гладке дерево або бетон), то на неї необхідно нанести шар грунтівки, яка містить кварцовий пил.

Кварцову ґрунтовку можна виготовити самостійно, шляхом додавання в звичайну грунтовку кварцового (мармурової) пилу або чистого дрібного піску (просіяного через сито для борошна).
Шорсткість поверхні необхідна для зручного та економного нанесення матеріалу — на шорстку поверхню маса рідких шпалер лягає рівним шаром без розривів, тоді як при на несенні на гладку поверхню рідкі шпалери можуть тягнутися за шпателем.

Таким чином, обравши для ремонту рідкі шпалери, нудний і незручний процес стане для Вас справжньою розвагою та задоволенням. З їхньою допомогою на Ваших стінах може з’явитися справжнісінький витвір мистецтва, вони допоможуть створити та передати необхідну атмосферу в кімнаті. А найбільшим плюсом є те, що Вам не доведеться мучитися з поклейкою шпалер в важкодоступних місцях та місцях нестандартної форми.