Реставрация акриловых ванн, ремонт сколов

Реставрация акриловых ванн Киев сьогодні всім хочеться мати красиву і зручну ванну, але це не завжди можливо, бо іноді несумісність нашого невеличкого бютжету та захмарних цін на нову сантехніку цього нам не дозволяють.
Але завдяки можливості реставрації акрилових ванн, Ви зможете відновити стару ванну, її буде практично неможливо відрізнити від нової.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Здебільшого реставрацію акрилових ванн проводить тому що це вигідно. Це чудовий спосіб надати старій ванні блиск та колір новенької за доступну ціну.

У більшості випадків демонтувати ванну доводитися разом з дверним прорізом, що досить витратна справа. Реставрація акрилових ванн настільки зручна, що Ви не відчуєте жодного дискомфорту під час її проведення. Адже весь процес відбувається у Вас вдома, без демонтажу ванни, без пилу та неприємних запахів.
Всього кілька годин роботи майстрів і Ваша ванна засяє, як нова!

Важливим є і те, що реставрацію ванни можна проводити не лише стандартним білим кольором, ми допоможемо підібрати будь-який колір, який чудово підійде під інтер’єр Вашої ванної кімнати.

Відновлення акрилових ванн відбувається шляхом ретельної попередньої обробки проблемних поверхонь. Завдяки ретельному очищенню проблемних ділянок поверхні ванни, ідеального знежирення та ретельній підготовці ванни до реставрування можна досягається абсолютної гладкості поверхні ванни. Правильна підготовка ванни та правильне нанесення рідкого акрилу — найважливіші моменти процесу реставрації. Тому реставрація акрилових ванн, повинна виконуватися у відповідності з усіма нормами. Реставрацію акрилової ванни можна провести і власноруч. Цей процес не важкий, але має свої особливості. Потрібно ретельно підготувати ванну, мати всі інструменти та матеріали.
Якщо ж Ви щось зробите не так, або не достатньо добре, тоді акрил буде погано сохнути, почне здуватися та жовтіти. Найкраще звернеться за послугою реставрація акрилової ванни, в нашу компанію. Ми використовуємо лише найкращий акрил Пластол, який точно підійде під Вашу ванну.

Delete slide
Image Slide
GeneralSEO
New Window
Image Title Text
Image Alt Text
Delete slide
Image Slide
GeneralSEO
New Window
Image Title Text
Image Alt Text

Він виготовлений за новою технологією та є абсолютно не токсичним, не має поганого запаху та досить легкий у використанні. Всі наші майстри мають великий досвід, і завдяки цьому роботи виконуються якісно. Зверніться по допомогу до нас і Ви не пошкодуєте про своє рішення.