Ремонт ванни "все"

Ремонт ванни все як потрібно робити з початку та до кінця.
Перед тим як розпочати ремонтні роботи потрібно відмитити, що демонтаж та монтаж сантехнічного обладнання: труб, зміщувачів, фільтрів, сифонів — повинен виконувати лише професіонал. Як відомо вся якісна сантехніка сьогодні коштує дорого, а найменша неточність або невміла робота можуть внаслідку дорого вам обійтись, від прорваних труб до зломаних ручок. Догото ж знайти профільних спеціалістів не важко.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Труби
Спеціалісти дають пораду розпочинати ремонт у ванній кімнаті з укладки труб. Це дуже важливий момент, оскільки надійні та правильно підведені труби — це ключ до якісного ремонту на довгі роки. Вид труб на сьогоднішній день достатньо багато: поліпропіленові, металічні, металопластикові, поліетиленові. Найкраще зробити вибір на користь металопластикових чи поліпропіленових труб, так як вони не ржавіють та не гниють, та не піддаються внутрішній корозії.
Підлога, стіни та потолок
Наступним етапом являється встановлення підлоги. Найпопулярнішими матеріалами як для підлоги, так і для стін являється керамічна плитка, мозаїка, миючі обої штучний камінь та інші. Усі ці матеріали володіють надійністю, вологонепроникністю, довговічністю, але при всьому цьому найоптимальнішим варіантом являється керамічна плитка і супер варіант буде 3д підлога.
* Потолок у ванній кімнаті повинен бути вологостійким. На сьогоднішній день перевага надається підвисним стелям. Вони не тільки красиво виглядають, але й у таку стелю можна сховати електропроводку та вентиляцію. До того ж підвісна стеля не потребує ідеального вирівнювання поверхні.
* Ванна
Ванни є різні: чугунні, стальні, акрилові, прямокутні, овальні, круглі, квадратні. Але незважаючи на таке різноманіття, найпопулярнішими залишаються чугунні ванни, ажде вони міцні, довго не тріскають та не втрачають колір та блиск, але головною перевагою являється висока теплоємність та низький рівень шуму, абож реставрація ванн.
Що стосується найсучасніших ванн, то такими являються акрилові ванни. Вони можуть бути обладнані різними засобами — декоративною підсвіткою, підлокотники чи сидіння. Помимо цього її перевага у гігієнічності, так як акрилову ванну легк мити, адже її склад перешкоджає розмноженню бактерій.
Найлегшими являються сталеві ванни, їх вага у 4-5 разів менша аніж у чугунних ванн. Внутрішня сторона ванни покрита якісною емаллю. Сучасні стальні ванни, як і чугунні довго зберігають свій блиск та білизну. Недостатком являється шум від удару струї води об дно ванни.
Душова кабінка
Для маленьких ванних кімнат та для любителів приймати душ у ванній кімнаті незамінною стне душова кабінка. Вона не тільки займає мало місця, але й красива, зручна та функціональна. Сьогодні обрати душову кабінку у відповідності до загального дизайну ванної кімнати небуде важко. Найкомпактнішими вважаються круглі, напівкруглі моделі душових кабінок з акриловим піддоном.
Раковина
Ще одним важливим елементом ванної кімнати являється раковина. Раковини бувають круглі та овальні. Найбільш розповсюдженим матеріалом для виготовлення раковин являється сантехнічна кераміка та фарфор, санітарний фаянс, мраморна крихта та скло. За сбособом встановлення раковини бувають на підставках та на п’єдесталах.