Системи панельного опалення та охолодження

Системи панельного опалення та охолодження

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Вже половина нових будинків в Європі надіюсь скоро і у Львові сьогодні оснащується панелями опалення; системи панельного (настінного) обігріву або охолодження також все більше використовуються в умовах реконструкції.
Для системи настінного (променевого) опалення панелі поставляються з різними габаритами. Нефрезерованні панелі Fermacell пропонуються для монтажу на стінах, які залишилися без розташування нагрівальних труб. Розмічальні шаблони з нанесеними мітками під розмітку дозволяє прискорити монтаж, особливо при ремонтних роботах в квартирі. Чи виклик майстра сантехнік Львів.
Величезна перевага подачі тепла або охолодження, через стіни, підлогу або стелю, здається все більш переконливим забудовникам і будівельникам. При настінному(панельно-променевому) опаленні тепловіддача відбувається за рахунок випромінювання, і тільки частина за рахунок конвекції, тому вже при зміні температури всього лише на 2 ° C з’являється відчуття комфорту і гарного самопочуття. Інша перевага настінного (панельного) опалення — повна відсутність руху повітря, тобто неприємних протягів і, завдяки цьому, менша кількість пилу в повітрі приміщення. Це є значним полегшенням, в першу чергу, для алергіків. До того ж, завдяки відсутності опалювальних приладів, звільняється простір для ефективного використання площ.
Ми враховує цю нову тенденцію в технології будівництва і пропонує нову систему панельного (настінного) обігріву та(панельно-променевого охолодження. Панельно-променева (настінна) система підходить як для сухого способу будівництва (обробка), так і для мокрого (новобудови).
Система панельного (променистого) опалення з сухим методом установки
У настінній (променистій) системі опалення панелі з гіпсу з додаванням целюлозного волокна з вбудованими комбінованими трубами (Ш 10.0 х 1,3 мм) монтуються на каркасі з дерева або металу на стінах, підлозі або стелі. Труби обігріву вже встановлені в гіпсокартонну панель на підприємстві. Для кожного способу застосування поставляються панелі відповідних розмірів, а по запиту також і спеціальні габарити, і спеціальні форми. В даний час в програму поставок входять панелі з відстанню між трубами 75 мм.
При такій відстані в зоні обігріву і температурі в нагрівальному контурі макс. 45 ° C досягається потужність нагріву близько 100 Вт/м2. Найближчим часом передбачено розширення асортименту виробів, тобто панелей з відстанню між трубами 60 мм для панельного (настінного) охолодження і 104 мм для панельного (настінного) обігріву.
Монтаж панелей для настінного (панельного) обігріву чи охолодження
Панелі встановлюються гладкою стороною назовні, стики шпаклюються. Таким чином, виходить готова гладка поверхня, яка є ідеальною основою для оздоблювальних робіт: фарбування, обклеювання шпалерами або укладання плитки. З’єднання труб виконуються за допомогою пресових зажимів із розмірами 10 х 1,3 мм, що входять в розширену систему Pipefix. За схемою Tichelmann один з одним з’єднуються до трьох суцільних панелей і підключаються в якості нагрівального контуру до розподільного пристрою. Можливо також пряме підключення до системи опалення через обмежувач температури зворотної води. Між нагрівальними панелями повинен бути передбачений компенсаційний шов 1 мм і по довжині стіни у вісім метрів — компенсаційний шов 20 мм.
Звісно простіше і надійніше викликати майстра і замовити ремонт квартири Львів
Для цієї системи укладаються панелі з жорсткого полістирол-пінопласту товщиною 30 або 50 мм, покритого алюмінієвою фольгою. У ці панелі впресовують (втискають)металопластикові труби з алюмінієвої прошарком 0,2 мм (розмір 16 х 2 мм) без додаткового кріпильного матеріалу або кріпляться за допомогою системи зажимів. Так створюється рівна й зручна для ходьби поверхня, розміри якої підганяються до розмірів приміщення за допомогою ущільнювальних панелей. Тепло рівномірно передається до підлогового покриття через алюмінієву фольгу, що покриває поверхню.
Така система найкраще підходить для підлогових покриттів з дерева, які розміщуються безпосередньо на її поверхні. Ідеально підходить ця система для установки нагрівальних панелей при реконструкції приміщень, завдяки мінімальній висоті конструкції. Готові плити для укладання з заданим відстанню дозволяють прокладати труби на відстані 125 мм або кратних йому відстаней (250 мм, 375 мм і т.д.), в залежності від того, скільки канавок заповнюється. За допомогою пазів можна прокладати гнуті труби. За допомогою апарату для термічного різання в плитах можна прорізати канали для індивідуальної укладання труб.
Якщо ці плити використовуються в системі укладання мокрим способом, для захисту від агресивного впливу добавок у бетоні, поверхня перекриття покривається плівкою товщиною 0,1 мм. При цьому необхідно враховувати, що плівка повинна укладатися внахлест із шириною перекриття, як мінімум 100 мм. Завдяки мінімальній висоті конструкції підлоги ця система особливо підходить для подальшої установки при реконструкції.