Облицювання стін прямими рядами.

Облицювання стін прямими рядами.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Спочатку виконують розмітку поверхні, для цього з верху до низу за допомогою металевої лінійки, або плитки виконують вимірювання цілих рядів в нижній частині стіни Відмічають лінією межу цілих рядів плитки, ця межа буде початком укладання плитки. Перед початком укладання першого ряду рівно по горизонталі закріпляють дерев’яну рейку, або металевий профіль. Ремонт квартир Львів
Першу плитку укладають на постійно її перевіряють з-боку по вертикалі рівнем (краще виском). Зверху рівнем перевіряють горизонталь, додатково перевіряють вертикаль по площині. Діагональ перевіряють коли є опора на іншу маячну плитку. Наступні маячні плитки укладаються тимчасово. Викладаються плитки до кінця горизонтального ряду, потім крайні плитки з обох сторін виставляють над першим рядом, для того щоб рівно проконтролювати площину всього ряду.
При укладанні на цементно-піщаний рощин плитку перед укладанням змочують щіткою на місці. Шпаристу плитку (керамічна) замочити у воді на 3 — 5 хв. Її потім витягають ставлять вертикально, що вода стекла. Якщо плитку не змочувати при укладанні на цементно-піщаний рощин, плитка вбирає воду з рощину, тоді рощин під плиткою стягується в об’ємі і це викликає відставання від рощину, поверхня теж повинна бути змочена. При укладанні плитки на розчинні клеї поверхня та плитка повинні бути сухими.
Не маєте снаги робити це самі? Виклик майстра для оцінення робіт ремонту квартири Безкоштовно — Зателефонуйте