Ремонт кухні Львів

Ремонт кухні

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Тут ми Вам подамо ціни та приблизті строки виконання ремонту кухні.
Весь процес та необхідні матеріали для цього.

Спочатку хочу Вам повідоми не дуже втішну новину, ремонт кухні у порівнянні з іншими кімнатами роботи важче і довше, тому ціна метра квадратного трохи вища ніж для інших кімнат. Розглядаємо стандартний ремонт кухні: фарбування стелі, на стінах шпалери, на підлозі плитка, заміна сантехніки та електрики.

Термін виконання ремонту кухні Тиждень, надалі роботи розбиті по днях.

  1. Знімаємо старі шпалери, покраску з стелі, стару плитку/лінолеум.
  2. Шпаклівка, штукатурка стелі робота з розетками.
  3. Шпаклівка стін, кладка плитки на фартук
  4. Шліфування, покраска стелі
  5. Кладка плитки
  6. Покраска стелі, робота з шпалерами
  7. Встановлення плінтусів, прибирання

Це приблизний розрахунок ремонту кухні, в більшості випадків все відбувається саме так, на практиці часу, який піде на виконання робіт потрібно буде більше, або менше, та знайте, ремонт кухні не може відбутись за 3 дні — так, як нічого не висохне.
Вартість ремонту кухні у Львові
Розібравшись з термінами ремонту кухні, давайте розберем тепер і його вартість. За основу візьмем кухню в багатоповерхівці, середні цифри  3 метри на 2.5 з висотою потолка в  2.5метра, площа підлоги і потолка буде 7.5м², площа фартука десь 3м², площа стін , додаємо і отримуємо — 27.5 м², тепер від цього потрібно відняти вікна+двері+фартук -залишаеться 21 м², плінтус — 7м, розекти ставим для холодильника, плити свою, по дві робочі та дві біля стола.
Розрахуємо видатки на роботу

Вид робіт Одиниці Кількість Ціна в грн. Сума в грн.
Демонтаж плитки м² 3 7.5 22.5
Демонтаж лінолеума м² 7.5 5 37.5
Обдираємо обої м² 21 4 84
Змиваемо побілку з потолка м² 7.5 5 37.5
Грунтовка поверхонь м² 35 2 70
Шпаклівка потолка м² 7.5 40 300
Фарбуємо потолок м² 7.5 15 112.5
Шпаклівка стін м² 21 30 630
Наклеюємо обої м² 21 15 315
Вирівнювання під плитку м² 10 40 400
Кладемо плитку м² 10 40 400
Вирізаємо плитку на підлозі м.пог. 6 20 120
Облаштування отворів під розетки штука 10 40 400
Монтаж сантехніки штука 2 20 40
Встановлення плінтусів м.пог. 10 10 100
СУМА в грн. 3069

Отримали приблизну суму ремонту квартири у Львові під ключ, тепер підемо далі, тут не враховані ні матеріали для ремонту, ні вирівнювання стін, заміна дверної коробки, прокладання електромереж до щитка, отже ремонт кухні у Львові коштуе від 3000грн, а якщо ще робити все з найкращими матеріалами, то вартість може дійти до 6-7 тисяч, все  залежить від кухні і бажань замовника, а весь ремонт квартир львів можна також порахувати самому.
Тепер по матеріалах які нам потрібні будуть для ремонту кухні у Львові, для цього нам потрібно буде вологостійка шпаклівка, гіпсова штукатурка, клей для плитка, грунтовка, фарба та плитка. Рахувати — це враховучи змінність цін вважаю не дуже раціональним, приблизно, — це буде коштувати 3-4 тисячі.

Отже підрахуючи все можна дійти до висновку, що ремонт кухні у Львові можна здійснити за  6 000грн. Попереджаю — це мінімально гранична ціна. Наша новинка наливна 3д підлога  чудові вирішення проблем за адекватну ціну.
http://remontmechty.ru/wp-content/uploads/2012/10/nachalo-remonta-kuhni1.jpg
Також можна не зупинятись на одному ремонті кухні.


Щоб наочно уявити собі, як буде виглядати розставлені меблі та побутові прилади, треба насамперед намалювати об’ємний ескіз. На ньому зобразимо все те, що хочете поміститися в Вашій оновленій кухні. Лише так Ви зможете пояснити доступно майстрам. чого саме Ви очікуєте від них тоді не повинно виникнути жодних неочікуваних результатів.
Для цього спочатку заміряємо всі меблі, плиту, раковину, відзначаючи розташування труб, вентиляційного отвору, батареї, підвіконня, розеток. Після цього переходимо до вимірювання розмірів побутової техніки. Не треба забувати заміряти ці прилади з відкритими дверцятами, особливо це стосується мікрохвильової печі і холодильника.
Тепер залишилося продумати розміщення всього того, що ми виміряли. Якщо передбачається придбання нової кухонного гарнітури, на кресленні зістиковують його з плитою, мийкою та технікою, що вбудовується. Визначаємо розміри «фартуха», кількість і розміри висувних ящиків, розташування ручок на них. Плануємо підсвічування, відкриті ніші, карнизи, кількість дверей зі скла.
Обов’язково необхідно передбачити і відзначити ті місця де повинні бути розташовані розетки для підключення побутових приладів. Потрібно продумати та передбачити усі можливі нюанси, лише так Ви отримаєте ідеальну кухню! Навіть найменша помилка, допущена при плануванні кухні, може принести згодом безліч незручностей.
Починати ремонт кухні завжди потрібно з електрики. Якщо не продумати всі електричні точки заздалегідь, то потім додати потрібну розетку буде вже складніше. Потім перходимо до роботи з стінами та підлогою. при необхідності проводимо заміну віконної системи та вставляємо нові двері. Далі прикріплюємо плінтуси і можемо приступати до розсановки меблів та побутової техніки.
Звичайно. всі ці етапи за Вас можуть зробити майстри і Вам не доведеться ні про що переживати, але орієнтуватися в процесі ремонту дуже важливо, якщо Ви бажаєте, щоб ремонт був зроблений саме так, як Ви того хочете, а не на смак майстрів.
Втім, провести ремонт в кухні можна і власноруч. Зробити це зовсім не складно. Для цього всього лише потрібно отримати додаткові знання і навички в області внутрішнього оздоблення приміщень і проявити трохи фантазії. Завдяки сучасним будівельним сумішам і новітнім обробним матеріалам, ремонт на кухні проходить досить легко і просто. Різні журнали і посібники з оформлення інтер’єру допоможуть вам знайти оригінальні дизайнерські рішення для ремонту кухні. Витративши трохи вільного часу, ви зможете створити кухню своєї мрії — комфортне і багатофункціональне приміщення, з красивим інтер’єром.