Ремонт коридору Львів

Ремонт коридору у Львові можна замовити у нас. Наші майстри зроблять все в найкоротші терміни. І Ви будете задоволені.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Коридор — перша кімната, яку ми бачимо при вході в квартиру. Тому саме з коридору починається інтер’єр квартири та загальне враження про дизайн Вашого помешкання. Тому-то багато хто під час ремонту в квартирі значну увагу приділяє саме коридорному приміщенню. Хоч воно і займає невелику площу помешкання, проте тут можна зробити цілком привабливий і стильний ремонт.

Перш ніж розпочати ремонт в коридорі, варто враховувати кілька важливих моментів:
Коридор — приміщення в квартирі або будинку, яке використовують найчастіше. Тут можемо пробігтися на підборах або в мокрих черевиках, а діти можуть забігти навіть на роликах. На підлогу ставляться важкі сумки, через коридор вносять великі та важкі предмети, так що зовнішній вплив на всі поверхні приміщення не просто будуть, а будуть агресивними. Саме в коридор з відчинених вхідних дверей заходить холодне повітря з вулиці, що значно збільшує ймовірність утворення конденсату на стінах і стелі. Причому, цей конденсат може бути абсолютно невидимим, але свою згубну дію на меблі та оздоблювальні матеріали він надає.

В результаті отримаєте цвіль, грибок, вологість в повітрі. Для того, щоб усі матеріали були підібрані та розподілені правильно, а меблі розміщенні зі смаком та не заважали, потрібно визначити тип коридору в Вашому помешканні. Практично всі проекти коридорів не мають джерела природного світла. Тому одним із головних питаннь під час ремонту в коридорі є розміщення освітлювальних приладів.

Оскільки коридор постійно витримує велике навантаження, то для його оздоблення не варто обирати матеріали в світлих пастельних тонах. Але і занадто темні кольори теж не варто обирати,оскільки, як правило, це досить маленьке та темне приміщення. Темні кольори обов’язково зроблять його ще меншим та некомфортним. Обирайте лише такі матеріали, які не бояться вологого прибирання. Існує 4 типи коридорних приміщень, кожне з яких має свої особливості. Саме від типу Вашого коридору варто відштовхуватися при виборі оздоблювальних матеріалів та меблів.

Тип «КОРИДОР-КОРОБОЧКА»
Такі коридори найчастіше можна зустріти в типових будинках «хрущовках». Це дуже маленьке приміщення, площею 2х2м. З нього двері ведуть і в кімнати, і в санвузол, а в деяких проектах ще й на кухню. Особливість ремонту такого коридору полягає в тому, що сюди досить легко обрати оздоблювальні матеріали, проте над розміщенням меблів в такому невеличкому приміщенні доведеться помізгувати.

Тип «ДОВГИЙ КОРИДОР»
Такий тип коридору зазвичай має вигляд довгого і вузького приміщення. Зустрічається він переважно в типових панельних будинках. Тут головним завданням вже є підбір правильних оздоблювальних матеріалів. Потрібно раціонально та грамотно використати, зонувати і організувати наявний простір.

Під час ремонту такого типу коридору труднощі виникати не повинні, адже все заздалегіть прорахували і вивчили. Але для такого довгого приміщення знадобиться багато світла, тому ретельніше обирайте освітлювальні прилади. Їх тут має бути достатньо.

КОРИДОР ТИПУ «КУПЕ»
Такий тип коридору характерний для будинків старих та нових споруд, в яких комунальні квартири з’єднувалися в єдиний простір. Коридор-купе схожий на невеличку коробку, від якої відходить коридор. Він може й виглядати звивистим, вихід з коробки в коридор може бути зі сходинкою.
Найскладніше в коридорах такого типу — правильно організувати простір, підібрати одночасно компактні та функціональні меблі.

Коридор в хрущовці старої будівлі
Такий тип коридорів зустрічається в старих «хрущовських» будинках і являє собою досить складне приміщення, тому організувати в ньому зручний та функціональний простір дуже важко, а найбільшою проблемою буде розстановка меблів. А все тому, що такий коридор є вузьким з невеликим відведенням. Такий тип планування приміщення вимагає неаби якої фантазії та вміння зручно та практично організувати простір. Але якщо у Вас коридор саме такого типу, то не варто хвилюватися, затишний дизайн цього коридору теж можливий, головне чітко дотримуватися порад професіоналів. Ознайомившись з типами коридорів, потрібно буде зрозуміти — які ж оздоблювальні матеріали підійдуть для Ваших стін та стелі, як правильно розташувати освітлювальні прилади та меблі. Від того, наскільки грамотно все буде підібрано і розташовано, залежить і кінцевий результат.

Що потрібно знати про освітлення в коридорі.

Майстри радять обирати для коридорів безтіньове освітлення, тобто воно повинне обгортувати кімнату світлом повністю. Якщо це правило не дотримуватися, то приміщення буде здаватися ще тіснішим та темніше і всі зусилля створити комфортне і стильне приміщення будуть зведені до нуля. Це означає, що стеля повинна стати джерелом світла.

Тому варто дослухатись до наступних порад з вибору стельового оформлення та освітлення коридору:
Простим та економним способом покрити стелю стане акрилова емалль, але перед тим треба дуже добре вирівняти поверхню перед. Акрилова емаль має здатність підкреслювати, виділяти всі вади, нерівності на поверхні. Додавши до цих якостей освітлення під стелею і Ви ризикуєте отримати зовсім не такий результат, на який розраховували. В коридорах «купе» матиме гарний вигляд дзеркальна або натяжна стеля з глянсового матеріалу.

Не варто використовувати дзеркальні поверхні для оздоблювання довгих коридорів, адже в такому приміщенні людина почуватиме себе некомфортно, наче на дні довгого ящика. Оптимальним варіантом, на думку професійних дизайнерів, стане багаторівнева стеля з гіпсокартонних листів, причому, виконаний із застосуванням звивистих ліній. Вони візуально розширять простір, плюс, при такій обробці стелі в коридорі є можливість заощадити на освітленні — достатньо буде розмістити кілька світильників, щоб домогтися необхідного ефекту.

Досить красивим, щоправда, трішки дорогим варіантом освітлення в коридорі буде розміщений на стелі вітраж з підсвічуванням. Так, це витратне задоволення, проте вонозабезпечить обгортуюче освітлення, і з колірним рішенням дозволить поекспериментувати — вітражі можуть бути яскравих, насичених кольорів, стіни ж, навпаки, пастельних відтінків.

В жодному випадку не варто облаштовувати освітлювальні прилади в ніші гіпсокартонної стелі точно посередині поверхні. Це призведе до того, що коридор буде темним, всі архітектурні та ремонтні недоліки буде видно як на долоні.

Який оздоблювальний матеріал краще обрати.

Навіть якщо Ви обирете найпрактичніший, стильний і економний варіант матеріалу обробки, потрібно обов’язково враховувати його структуру. Однією з найпоширеніших помилок при виборі оздоблювального матеріалу — вибір коркового покриття. Так, воно справді є практичним, і має стильний вигляд. Проте, тут є одне вагоме «але»! Його своєрідна структура перетворить Ваш навіть немаленький за площею коридор в маленький, тісний простір, а вже про затишок і комфорт в такому приміщенні говорити не варто — все буде зіпсовано.

Темна підлога здається найвдалішим дизайнерським рішенням при проведенні ремонту в коридорі. Це дійсно так — і практично, і завжди можна відтінити світлі/пастельні кольори оздоблювальних матеріалів стін і стелі. Але потрібно врахувати, що темна підлога в коридорі не повинна бути глянцевою і занадто грубою за своєю текстурою. Багато суперечок ведеться і довколо питання чи можна використовувати дикий камінь, або його імітації у плитці, при обробці коридору.

Тут відповідь однозначна — можна, але в дуже обмеженій кількості. Якщо коридор буде перенаповнений каменем, а на стіні розташується дзеркало, то похмуре враження від приміщення гарантовано. Поганий приклад оформлення коридору каменем та перенавантаження темними тонами показаний на фотографії зліва.

Шпалери.
Тут потрібен підхід з практичної точки зору — бамбукові шпалери не підійдуть, так як швидко рвуться і дряпаються. Крім цього, через появу конденсату такий тип шпалер дає усадку, розбіжність по швах. Звичайні паперові, навіть з наймоднішим малюнком і сучасною текстурою, теж не підійдуть — досить кілька разів їх змочити водою і все, через 6-8 місяців можна очікувати їх розшарування, відставання від поверхні стіни. Дуже добре підходять вінілові шпалери.

Процес їх поклейки, звичайно, трудомісткий, але зате результат 100% порадує. А ще оптимальнішим варіантом буде використання більш сучасних матеріалів — рідких шпалер.
Переваг такого покриття кілька:

легко наносяться на поверхню — ніякої спеціальної освіти чи навичок для цього мати не потрібно;
їх можна мити — деякі види рідких шпалер витримують і використання миючих засобів, але для надійності вже оброблену поверхню варто покрити безбарвним лаком;
на ринку представлена велика різноманітність колірних відтінків цього матеріалу — можна не тільки підібрати відповідний, але і імпровізувати в їх поєднанні.

В принципі, про всі основні правила планування ремонту в коридорі ми Вам розповіли. Звичайно, потрібно буде після закінчення всіх ремонтних робіт ретельно продумати і кількість, і види меблів, які обов’язково знадобляться в коридорі, познайомитися з правилами розміщення дзеркал. Але найголовніше — грамотно провести планування і підбір матеріалів, тоді дизайнерське оформлення коридору стане легким та швидким пороцесом, який принесе хороший результат.