Ремонт кімнати Львів

Ремонт кімнати стає чудовою нагодою створення в приміщенні особливої, унікальної обстановки, що відбиває індивідуальність свого власника. Цей процес досить непростий, атому, якщо раніше Вам не доводилося робити ремонт самостійно, тоді в нагоді стане покрокова інструкція. Першим кроком в ремонті кімнати стане складання її дизайн-проекту. У ньому необхідно відобразити, якою б ви хотіли бачити свою кімнату після ремонту. Ескіз можна скласти на папері або скористатися спеціальною комп’ютерною програмою.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

При виборі дизайну необхідно обов’язково враховувати розмір приміщення і правильно проводити зонування простору кімнати. Традиційно кімнату облаштовують ізольовано від всіх інших приміщень квартири. Але при бажанні в кімнаті можна влаштувати також гардеробну або робоче місце. Всі ці деталі ретельно продумуються саме на етапі проектування.

Щоб чітко знати, що саме Ви можете дозволити собі і яку суму готові потратити на ремонт своєї кімнати Вам необхідно скласти кошторис на ремонт. Це і є наступний крок в підготовці до ремонту. Як тільки ви визначилися з дизайном кімнати, складається перелік необхідних для роботи матеріалів і формується бюджет ремонту. Допомогти вибрати оздоблювальні матеріали можуть дизайнери або це питання Ви цілком можете взяти на себе, довірившись своєму смаку.

Етап третій — підготовка робочого місця. Перед тим як починати ремонт кімнати, потрібно винести з кімнати всі меблі, зняти люстри, розетки, вимикачі. Якщо вікна і двері міняти не плануєте, то накрийте їх спеціальною плівкою, яка захистить їх від пилу і пошкоджень. 4 крок — демонтаж старих покриттів. Тепер настав час приступити до видалення старих покриттів: шпалер, побілки, фарби, плитки, підлогового покриття. Демонтаж — досить тривала процедура, що вимагає певної вправності і уваги. Не забудьте зняти також плінтуса і пороги.

5. Перепланування приміщення і заміна його конструктивних елементів.
Ремонт може початися з перепланування кімнати, яка передбачає знесення або зведення перегородок. Крім того, ремонт кімнати може включати в себе такі види робіт, як заміна радіаторів, пристрій системи кондиціонування, проведення електротехнічних робіт, заміна вікон і дверей. Кімната, як ніяке інше приміщення, повинна бути оброблена екологічно чистими, безпечними для здоров’я людини матеріалами.

Так, при виборі матеріалу для вікон, варто враховувати, що пластик, на відміну від дерева, не «дихає», і може стати причиною алергічних реакцій у людей. З іншого боку високу тепло- та звукоізоляцію кімнати найкраще забезпечують саме пластикові вікна, які, крім цього, не вимагають за собою особливого догляду. Що стосується дверей, то вони є елементом огородження приміщення від сторонніх звуків і запахів в кімнаті, а тому до питання вибору дверей необхідно підійти з максимальною увагою і відповідальністю.

Оздоблення стелі в кімнаті

Стеля — досить важлива деталь в кімнаті, і найчастіше вона виконується одним з трьох варіантів:
шпатлювання;

стеля з гіпсокартону;
натяжна стеля.

Шпатлювання недосвідченому майстру дається завжди дуже нелегко, адже ця процедура досить складна і трудомістка.Стелю з гіпсокартону можна виконати своїми руками, це трохи простіший спосіб, ніж поперерній спосіб.

Переваги конструкцій з гіпсокартону очевидні, адже вони:

вирівнюють перепади поверхні;
приховують всі комунікації;
підходять під будь-який освітлення;
ідеальні для створення багаторівневих стель будь-якої складності.

Не менш популярними вважаються і натяжні стелі, які також приховують всі недоліки стельової поверхні, а крім того, захищають приміщення від затоплення сусідами зверху і мають широкий вибір фактур і кольорів. Натяжні стелі можуть монтуватися в багаторівневих варіантах, які додадуть кімнаті ноту унікальності та неповторності. Особливу увагу в кімнаті приділяють колірній гамі стелі. Її вибір залежить як від розмірів ремонтується приміщення, так і від обраної стилістики. Темні відтінки кольорів візуально зменшують простір, світлі — збільшують. Не рекомендуємо використовувати для оздоблення кімнат глянцеві, а також різнокольорові стелі. Вибрані відтінки повинні бути спокійними і ненав’язливими, якщо ж хочеться включити в інтер’єр насичений колір, краще це зробити у вигляді невеликого колірного акценту посередині.

Оздоблення стін в кімнаті

Ремонт кімнати не може обійтися без оздоблення стін. Перш за все їх потрібно вирівняти, а для цього на вибір надається два варіанти:

вирівнювання стін за допомогою гіпсокартону;
оштукатурювання.
  

Кожен спосіб має свої плюси і мінуси.

Так, використання гіпсокартону — простий і економніший за часом варіант. Гіпсокартон здатний приховати під собою досить великі перепади поверхні і створює ідеально рівну поверхню. Мінусом цього матеріалу стане зменшення площі кімнати і незвична пустота в середені стін. Оштукатурювання — більш складна і витратна за часом і фінансами процедура. Крім того, вона не підходить для приміщень з великими перепадами поверхні. Плюсом цього способу є збереження корисної площі кімнати.

Обробка підлоги в кімнаті

Підлога в кімнаті, безсумнівно, не повинна бути холодною. І якщо є можливість, монтаж системи «тепла підлога» стане відмінним варіантом вирішення проблеми. Фактично в якості підлогового покриття в кімнаті можна використовувати будь-які матеріали на смак господаря:

ламінат — дуже доступний матеріал, який легко можна покласти своїми руками. Покриття не потребує особливого догляду, правда, при монтажі під нього рекомендується використовувати звукоізолюючу підкладку;
паркет — досить дорогий матеріал, дуже примхливий і вимогливий у догляді за собою;
лінолеум — славиться своєю зносостійкістю і невибагливістю;
коркова підлога — вельми приємна на дотик, тепла, комфортна і екологічна поверхня. Не терпить агресивних методів очищення;
наливна підлога — як вельми цікавий і сучасний вид обробки. Дозволяє отримати ідеально рівну поверхню з можливістю нанесення 3D малюнка.

Ремонт кімнати закінчується меблюванням. Обстановка кімнати меблями — не менш важливий момент, ніж проведення самого ремонту. Він продумується заздалегідь, на етапі складання дизайну приміщення. Сьогодні меблеві салони пропонують широкий вибір комплектів меблів для кімнат. Можна вибирати предмети інтер’єру і окремо, головне — забезпечити їх бездоганне поєднання один з одним.

Вибір зазвичай починають з ліжка, решта меблів підбирається в унісон до нього. Ремонт кімнати закінчується підбором текстилю — гардин, штор, покривала, накидок, декоративних подушок. Дотримуючись усіх порад та покладаючись на власний смак Вам вдасться зробити ідеальний ремонт своєї кімнати, про який так довго мріяли.