Ремонт душових кабін Львів

Пропунуємо набір — епоксидна смола + скловолокно + емаль для ванни епоксидна — 945 грн.

для маленьких сколів вибоїн — ремкомплект — 250 грн (акрил для вибоїни шкурки поліроль мікрофібра)

замовлення по номеру 098-155-15-15   — відправка день у день

Емаль двохкомпонентна — після висихання поверхня буде як розетка біла та блискуча.

смола + скловолокно потрібно дати на зовнішню сторону де була тріщина (перевернути піддон, замішати смолу 5 хв нанести на вибоїни/тріщини покласти зверху скловолокно та вдавти у смолу, зачекати 24 год — наносити емаль)

купити на пром клік сюди

ремонт душового піддону ремонт душової кабіни акрил для піддону відновлення набір для ремонту душового піддона ремонт душового піддону своїми руками

 

 

 

 

 

 

Душова кабіна — це дуже зручно, коли часу ніжитися в ванній обмаль. Не даремно душові набирають все більшої популярності. Однак, рано чи пізно, сантехніка ламається, і душові кабіни не стали вийнятком. Навіть сантехнічні вироби найкращих світових брендів може вийти з ладу. Іноді це відбувається через недбале поводження господарів, іноді — через зовнішні фактори, такі як перепади напруги в електричній мережі або погана якість водопровідної води.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Як би там не було, але ремонт душових кабін періодично необхідний, незалежно від виду душових кабін. Давайте з’ясуємо чому ж ламаються душові кабіни. Головними причинами виникнення несправностей є неякісний монтаж, недотримання правил експлуатації, перебої в електричній мережі.

Всі поломки можна розділити на такі групи:

Пошкодження корпусних елементів — петель і роликів, зношення пластикових деталей, виникнення тріщин в піддоні або в скляних елементах.
Несправність сантехнічного обладнання — поломка зміщувача, протікання сифону, вихід з ладу лійки і шланга.
Несправність електричних приладів — сучасні душові кабіни оснащуються різноманітними пристроями: підсвічування, радіо, датчики рівня води, гучний зв’язок, парогенератор

.
У корпусі можлива поломка декількох деталей:

Ролики або петлі дверцят;
Металеві деталі каркаса і напрямні роликів піддона;
Скло або пластик стінок і дверей.

Як правило, у випадку з роликами ремонт полягає в їх заміні. Основні неприємності — іржавіння, поломки коліщаток і корпусу, стирання виправляти довго, а прослужить полагоджена деталь незначний термін. Металеві деталі зазвичай через дії агресивних речовин або механічних пошкоджень починають іржавіти. У цьому випадку ремонт душової кабіни цілком реальний без заміни комплектуючих, за винятком зовсім запущених випадків.

Необхідно зробити наступне:

При необхідності зняти скло стінок або двері, пошкоджені місця затерти наждачним папером;
При глибоких пошкодженнях зашпаклювати автомобільною шпаклівкою місця корозії і повторно затерти дрібним наждачним папером;
Знежирити зачищені місця;
Якщо скло зняте — укрити зону можливого попадання фарби;
Залити пошкодженне місце наливним акрилом в тон з деталями каркасу;

Ремонт піддону душової кабіни найчастіше потрібен акриловим виробам і пов’язаний з подряпинами та іншими ушкодженнями поверхні. Ця проблема легко вирішується за допомогою спеціальної ремонтної суміші, наявної в магазинах. Інструкція по застосуванню до неї додається, але обов’язково слід знежирити місце нанесення складу.

Найнеприємніший і один з найдорожчих в ремонті видів пошкоджень — це поломки дверей і корпусу. Якщо ці деталі виготовлені зі скла — вони досить крихкі і розбиваються при випадковому, іноді не дуже сильному ударі. Тому, наприклад, готуючи ремонт ванної кімнати з душовою кабіною, краще зняти всі тендітні деталі і винести в безпечне місце. Якщо неприємність все ж сталася, вихід один — заміна.
З рівним склом проблем з пошуком виникнути не повинно, а ось вигнуті деталі доведеться пошукати. Втім, зараз майже в кожному місті існують майстерні, що вигинають скло за ескізом замовника. Заміна скла в душовій кабіні обійдеться дорого, але навряд чи зрівняється за ціною з заміною всього пристрою душової кабіни.

Поломки сантехнічного обладнання

По частині сантехніки ремонт душових кабін найчастіше доводиться робити для:

душового шланга і лійки
змішувача
сифона каналізації

Пошкодження шланга — це протікання в результаті зношування або механічного впливу. Вирішується заміною пристрою. Лійка має кілька режимів роботи, і у неї може зламатися перемикач. В цьому випадку деталь також простіше замінити. Якщо її отвори забилися мінеральними відкладами — досить прочистити їх жорсткої пластикової щіткою з зовнішнього боку. Каналізаційний сифон пошкодити практично неможливо, якщо цього не відбулося в процесі монтажу душової кабіни. Однак може пошкодитися злив із зовнішнього боку піддону. Його теж можливо замінити. Необхідно використовувати спеціальний ключ, і не забути встановити гумові прокладки і з верхньої, і з нижньої сторони різьбової деталі. У разі засмічення вигину сифона — його слід повністю розібрати і прочистити.

Змішувач у багатьох кабінах міняти досить складно, оскільки доступ до нього здійснюється з заднього боку спеціальної панелі. Її необхідно зняти, після чого відкрутити ексцентрики самого зміщувача. Оскільки сучасні прилади мають керамічні клапани, поломка навряд чи стосується їх. Іноді може допомогти заміна багатоходового вентиля, якщо такий вдасться знайти. В іншому випадку — вихід також в заміні пристрою.

Вихід з ладу електроприладів
Поломки електрики, навіть якщо ви знаєте, як відремонтувати душову кабіну в разі інших несправностей, краще довірити фахівцеві. Сучасні кабіни досить насичені різними електроприладами, і їх неправильне підключення може вивести з ладу всю систему, а то й завдати шкоди здоров’ю домочадців.