Ремонт бойлера Львів

Ремонт бойлера у Львові можна замовити у нас по телефонах вище вказаних, далі ідеінструкція, якщо Ви плануєте самостійно його зремонтувати.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Досить часто ми стикаємося з такою проблемою як поломка сантехніки. Не виключенням стають і бойлери, час від часу вони потребують дрібного ремонту. Ми допоможемо Вам з’ясувати, які ж основні дрібні несправності бойлера існують та чи можливо усунути їх власноруч.

Поломка термореле і термостата
Першою ознакою того, що термостат і термореле вийшли з ладу — відсутність включення тена при наявності напруги, а також, якщо спрацьовує контрольний термостат. Щоб перевірити придатність термостату Вам доведеться його зняти. Після того, як Ви демонтували термостат, візьміть прилад та поставте його на вимірювання опору (Ом). Регулювальну рукоятку поставте в положення Max і виіряйте на контактах термостата.

Якщо тестер не реагує — елемент вийшов з ладу і відремонтувати його Вам не вдасться. Єдиним варіантом ремонту бойлера при такій поломці — покупка аналога і його встановлення.

Полагодити бак неможливо, якщо:

зовнішній корпус і бак неможливо від’єднати;
демонтаж не можливий, бо існує велика ймовірність пошкодити оболонку.

Якщо він запрацює, то при цьому спрацює термореле і розімкнеться коло, опір на контактах буде показувати максимальний показник. Якщо ж цього не відбулося — термореле потрібно утилізувати, воно не придатне до роботи, потрібно купувати нове.
Найпоширенішою поломкою бойлера, окрім несправності електричних елементів бойлера — це протікання.

Причин цієї несправності може бути кілька:

протікання баку;
протікання з-під фланця, що прикріплює тен.

Причини, які приводять до протікання баку:

відсутність заземлення (що прискорило електрокорозії);
відсутність належного технічного обслуговування;
природний знос.

Внутрішній бак зазвичай виготовлений з нержавіючої сталі товщиною в 1 — 2 мм або в більш дорогих моделях з міді, в рідкісних випадках він виконаний з пластика.

При чому шанси відремонтувати пластиковий бак фактично дорівнюють нулю. Бак з міді можна постаратися відремонтувати, потрібно його запаяти. Зазвичай мідні баки є довговічними і рідко потребують ремонту, а ще рідше — заміни.

Проте, коли ремонт мідного баку все ж потрібен, то зробити його самостійно дуже важко. Адже припаяти таку тонку нержавійку в домашніх умовах можна сказати не реально, тому не варто витрачати час і сили. В сучасних бойлерах баки покривають склоемаллю, при зварюванні вона пошкоджується. Тому відремонтувати такі баки самостійно неможливо. А це означає, що єдиний варіант усунути поломку — замінити такий бак новим, якщо заміна можлива і є аналог такого бака. Але простіше буде купити новий водонагрівач.

У випадку протікання бойлера з-під фланця, його ремонт не є складним. Просто злийте воду з бойлера, зніміть прокладку і візуально визначте її придатність до подальшого використання.
На цьому дрібний ремонт бойлера можна вважати завершеним. Але пам’ятайте, що діагностику та профілактику бойлера потрібно проводити щороку, щоб віін прослужив Вам ще багато років.