Про нас

Доброго дня!

Ми робимо все —

від виклику сантехніка, електрика,столяра, реклами в під’їздах, ремонту квартир до реставрації ванн,прибирання приміщень.

більше у верхньому та нижньому меню

Виклик майстрів у Львові : сантехніки, електрики, столярі, чоловік на годину

Послуги сантехніка, ціни на ремонт сантехніки, виклик сантехніка львівПослуги електрика Львів, виклик електрика ЛьвівВиклик майстра на всі руки, виклик чоловіка на годину, виклик спеціалізованого майстраЗамовте у нас ремонт квартир, виклик майстрів, рекламу у ЛьвовіВиконаємо швидко та в терміни ремонт квартир офісів у Львові та областіПрибирання квартир,офісів, магазинів. Хімчистка килимів та інших поверхоньРеставрація та відновлення ванн у Львові, наливний акрил, наливна ванна, емалірвока ванн

По майстру на проблему  У Львові

096-713-90-97 вирішення буденних проблем мешканців міста.

Наша структура працює у Львові та надає послуги по вирішенню всіх домашніх робіт.

Проблеми трапляються завжди і з кожним, та щоб вони не могли зіпсувати ваш позитивний настрій на цілий день, їх потрібно вирішувати за допомогою спеціаліста —  спеціаліста  вищого рівня у своїй галузі. У нашому колективі  зібрані майстри практично з усіх можливих професій, тому ми з  впевнененістю  можемо гарантувати , що ми впораємося з  будь-якою перешкодою на Вашому шляху .

Замовте у нас:

реставрація ванн
виклик сантехніка львів
 

 
 
 
Замовлення
Зателефонувавши до нас,  ми узгодимо всі необхідні деталі, та в зручний для Вас час виконаємо поставлені задачі.
Вам потрібно надати тільки таку інформацію:

  • Суть проблеми, яку потрібно вирішити;
  • Вашу адресу.

Ми працюємо:
Понеділок – п’ятниця: з 09.00 год. до 20.00 год.
Субота та  неділя: з 10.00 год. до 17.00 год.Визначення вартості роботи
Зв’язавшись з нами та надавши всю необхідну інформацію, вам повідомлять суму до оплати, також прайс на виконання робіт ви найдете у меню прайс листи.  Корегування вартості робіт можливе на місці менеджером, який прибуде з майстрами для виконання робіт.