Покрытие акрилом ванны

З часом будь-яка річ втрачає свій первозданний вигляд. Так і ванна з роками стає вже не такою блискучою, на ній з’являються подряпини та тріщинки. Тоді і виникає думка замінити стару ванну на нову. Але часто стара ванна має кращу якість та є міцнішою за нову. Тут і виникає питання про те, чи варто витрачати гроші на нову ванну, якщо, є спосіб оновити стару.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Вашу стару ванну можна відреставрувати, покривши її акрилом. Існує два способи реставрації: акрилове емалювання та метод наливної акрилової ванни. Як в першому, так і в другому випадку на ванну, виготовлену з чавуну, сталі або акрилу, наноситься новий шар з акрилу. Але різниця між ними все ж таки є.

Перший спосіб реставрації дешевший та простий. Але поверхня після емалювання більш вразлива до пошкоджень, ніж наливна акрилова ванна. Переваги другого способу в тому, що наливна акрилова ванна стійкіша до ударів та легка у догляді. .

А найголовнішим є те, що термін експлуатації такої ванни від 10 до 20 років. Вона тепла на дотик, на покритті відсутні пори, акрилова наливна ванна легко миється та не потребує особливого догляду

Tака технологія застосовується до ванн будь-яких розмірів. Завдяки нанесеному товстому шару акрилу, поверхня ванни рівна та гладенька. Акрилове покриття дуже міцне і тому прослужить Вам довго.

Великою перевагою є і те, що ванна, за бажанням замовника, може придбати абсолютно новий колір: жовтий, чорний, червоний або будь-який інший на вибір.

Покривають ванну акрилом просто у Вас вдома, без демонтажу ванни та зайвого пилу, що ще раз підтверджує зручність реставрації. Процес в середньому триває 3-4 години, а користовуватися ванною можна вже через 48 годи після нанесення акрилу. Рідкий акрил є екологічно чистим матеріалом для реставрації старих ванн, яким при цьому володіє шумопоглинаючими властивостями.
До того ж з роками він не зношується, а при появі подряпин легко відновлюється.

Сам процес покриття ванни акрилом не є складним та виконується поетапно. Як і емалювання, так і покриття наливним акрилом проводять в два кроки: підготовка ванни та сам процес нанесення. Підготовка до наливу, дуже схожа з підготовкою до звичайного емалюванню ванни. Спочатку зачищають стару емаль з поверхні ванни, а потім знежирюють ванну. Перед початком нанесення акрилу ванну прогрівають спеціальними побутовими фенами, а потім витирають насухо. Починають наносити акрил з верхніх бортів, розрівнюючи за допомогою шпателя ділянки біля кахлю. Потім рідкий акрил рівномірним шаром наливають по периметру ванни з самого верху, дозволяючи рідині вільно стікати по стінках.

Замкнувши коло, наливають другий шар, починаючи з середини ванни, щоб покрити акрилом всю поверхню. Матеріал на дні при необхідності розгладжують шпателем. Після закінчення роботи з відновлення ванни рідким акрилом, її залишають на 2 доби до повного висихання акрилу. Головна відмінність полягає в тому, що після емалювання поверхня ванни буде в 2 рази тоншою, ніж після реставрації наливним акрилом. Наливна акрилова ванна наноситься товстим шаром, таким чином повністю приховуючи всі існуючі нерівності. Також така акрилова ванна буде володіти і пружинячим ефектом, при падінні в неї предметів.

Це не означає, що вітається падіння важких предметів в неї, але загублений ненавмисно гусак від душа не буде причиною відколу матеріалу на дні ванни. В обох випадках отримане покриття вимагає м’якого догляду та миття з милом, без використання жорстких хімічних засобів. Середній термін експлуатації такого покриття складає 10 років, однак можлива і набагато більш тривала служба.

Відновлення старих ванн в будь-якому випадку обходиться дешевше, ніж придбання нових. Вам ж залишилося тільки вибрати, яким способом відновити покриття ванни, виходячи із власних фінансових можливостей.

Покрытие акрилом ванны цена

Замовивши реставрацію ванни у нас Ви обов’язково знайдете у нас оптимальну для себе ціну.
Ціни в нас гуманні, залежать вони від методу реставрації та довжини ванни.
В будь-якому випадку реставрація сантехніки обійдеться Вам значно дешевше, ніж покупка нової в магазині. Ми проводимо реставрацію акрилом двома способами: акрилове емалювання (дешевший спосіб) та реставрація наливним акрилом PlastAll. Також ми надаємо гарантію!

Ціни

Довжина ванни 1,2м.
Емалювання акрилом — 800грн
Наливна акрилова — 1600грн

Довжина ванни 1,5м.
Емалювання акрилом — 850грн
Наливна акрилова ванна — 1700грн

Довжина ванни 1,7м.
Емалювання акрилом — 900грн
Наливна акрилова ванна — 1710грн

Довжина ванни 1,8м.
Наливна акрилова ванна — 1800грн
Кутові акрилові ванни 1,5м х 1,6м — 2600грн
Кутові акрилові ванни 1,6м х 1,8м — 2800грн
Душові піддони — 80см х 80см — 920грн
Душові бокси — 80см х 80см — 1120грн

Реставраціа антикварних австрійських ванн від 1820грн.

Вартість реставрації зовнішньої сторони ванни:
реставрація 1 сторони — 800 грн
реставрація 2 сторін — 1550 грн