Покраска ванны акрилом

Зіпсована, полущена поверхня, втрачений колір та блиск — це те, що ранно чи пізно трапляється з кожною чи то чавунною, чи то металевою ваннами. Встановлення нової ванни може повільно перетворитися на повноцінний ремонтом Вашої ванної кімнати. Адже демонтаж старої ванни гарантовано приведе до пошкодженя покриття стін у ванній.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Щоб уникнути таких проблем, можна звернутися до кращого варіанту. Можна відновити Вашу стару сантехніку просто в ванній кімнаті без демонтажу, пилу та неприємних запахів. Більше того, якщо Вам набрид стандартний білий колір вашої ванни, то ви без проблем зможете обрати для неї будь-який інший колір.Реставрувати ванну можна двома способами:за технологією «наливна ванна» та методом емалювання наливним акрилом. Як в першому, так і в другому випадку на ванну, виготовлену з чавуну, сталі або акрилу, наноситься новий шар рідкого акрилу.

Але різниця між ними все ж таки є. Другий спосіб реставрації дешевший та простий. Але поверхня після емалювання більш вразлива до пошкоджень, ніж поверхня наливної акрилової ванни. Переваги другого способу в тому, що наливна акрилова ванна стійкіша до ударів та легка у догляді.

В обох видах реставрації акрилом використовується той самий матеріал — рідкий акрил Пластол, який є лідером серед акрилів для ванн. Він не має запаху, абсолютно не токсичний та легкий у застосуванні. Завдяки хорошій текучості та здатності самовирівнюватися, акрил Пластол з легкісттю заповнює кожну тріщинку та вм’ятину, робить поверхню рівною, гладенькою та блискучою.
Основними відмінностями між емалюванням та наливною ванною є термін експлуатації та вартість. Відновлення методом «наливна ванна» хоч і дорожче, але надійніше та якісніше. Товщина стінок наливної ванни становить приблизно 4см, а товщина дна — 6см. В той час, як після емалювання товщина покриття буде в 2 рази тоншим, відповідно і вразливішим до ударів.

Перевагою акрилової поверхні є її термін експлуатації. Коли відреставрована ванна двокомпонентною емаллю прослужить Вам 1-2 роки, акриловою ванною Ви зможете користуватися від 5 до 20 років. Акрилова поверхня тепла на дотик, вона легко миється та не потребує особливого догляду. А температура води в акриловій ванні зберігається значно довше, ніж в чугунних або металевих ваннах.Технологія нанесення акрилу застосовується до ванн будь-яких розмірів та форм. Також акрилом можна відреставрувати при необхідності не лише внутрішню, а й зовнішню поверхню ванни.

Завдяки нанесеному товстому шару акрилу, поверхня ванни рівна та гладенька. Акрилове покриття дуже міцне і тому прослужить Вам довго. Відновлення покриття ванни за допомогою нанесення акрилової емалі — це сучасний, швидкий та економний спосіб покращити естетичні та практичні властивості Вашої старої ванни. Акрилове покриття ванн має ряд значних переваг в порівнянні з іншими матеріалами. Для повного висохання акрилу потрібно всього 2 доби. І вже через 48 годин після нанесення акрилу на поверхню ванни Ви зможете зповна насолоджуватися своєю новою ванною.

Акрил, на відмінну від емалі, з часом не жовтіє, він не притягує фарбуючі речовини, які містяться в засобах для миття. Акрил майже не має запаху, завдяки чому можливо проведення робіт без застосування засобів захисту дихальних шляхів. Під час нанесення матеріал розтікається рівним шаром, тому винекнення патьоків абсолютно виключається. Ціни на реставрацію акрилом гуманні, тому кожен зможе підібрати для себе найоптимальніший варіант.

Якщо з’являться якісні та дешевші аналоги вітчизняного виробника — ми обов’язково замінимо їх та знизимо ціни.

Покраска ванны акрилом цена

Ціна реставрації залежать від вартості матеріалів, які ми доставляємо від виробника. Для реставрації ванн наші майстри використовують один із кращих акрилів PlastAll, який виготовляють в Сполучених Штатах Америки. Він не має неприємного запаху, абсолютно не токсичний та легкий у вакористанні.

Замовивши реставрацію ванни у нас Ви обов’язково знайдете у нас оптимальну для себе ціну. Адже вартість реставрації у нас коливається від 700 грн до 2000грн, залежно від методу реставрації та довжини ванни. В будь-якому випадку реставрація сантехніки обійдеться Вам значно дешевше, ніж покупка нової в магазині.