Морская соль для ванны

Морская соль для ванны

Кожен знає, як проведенна літня відпустка на березі моря добре впливає на здоров’я нашого організму. Лікувальні властивості моря використовували ще в давнину. Гіпократ писав, що «морська хвиля змиє всі хвороби». Але яку ж насправді користь від морських купань ми отримуємо люди збагнули не так давно. Лікарі вважають, що від морських купань поліпшується кровообіг, знижується тиск, зменшується частота серцевих скорочень. Також вони запевняють, що морська вода збагачена мінералами та мікроелементами, а тому добре впливає на хворих артрозом. Цілюща вода і морське повітря зміцнюють імунітет, підвищуючи опірність організму навіть до збудників туберкульозу. При купанні в шкіру проникають електроліти, які активізують обмін речовин і покращують стан клітин.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Тому велике значення в лікуванні та профілактиці багатьох шкірних захворювань має лікування морськими ваннами. В морській солі міститься магній, який стимулє багато життєвоважливих процесів, пов’язаних з утворенням кісткової тканини та відновленням клітин.

Морська вода містить велику кількість мінеральних солей, а також йод і різні органічні речовини. Під час купання всі ці речовини чудово впливають на організм. Вони засвоюються організмом через нервові закінчення, які закладені в шкірі. Морські купання покращують обмін речовин, зміцнюють імунну систему. Але не завжди є час та кошти щоліта поїздити на море для оздоровлення. Тому багато людей намагаються збагатити свій оранізм вдома та отримати ту саму користь, приймаючи ванни з морською сіллю.

Коли ми додаємо морську сіль для ванн, вона, крім того, що приносить нам моральне задоволення, ще й прекрасно тонізує шкіру, відновлює її та робить її гладенькою і пружною. Вона має високий вміст речовин, що сприяють зміцненню всього організму.

Користь ванни з морською сіллю полягає в її багатому складі,адже вода, насичена морською сіллю містить в собі безліч вітамінів мінералів, що надають чудодійний вплив на наше здоров’я. Вони здатні нормалізувати практично будь-яку систему, що бере участь у життєдіяльності і роботі всіх органів людини. Одним із найважливіших елементів, які містить морська сіль, є йод. Він є важливим для кожної людини, так як нормалізує роботу щитовидної залози, яка відіграє важливу роль в роботі організму.

Також він зменшує рівень холестерину, має антибактеріальні властивості. Магній допомагає при обміні речовин, запобігає виникненню алергічних реакцій. Натрій і калій допомагають у розщепленні продуктів життєдіяльності, тим самим, очищаючи клітини, сприяє засвоєнню клітинами поживних речовин, які є необхідними для здорового функціонування організму. Бром заспокоює нервову систему, знімає роздратування. Позитивно впливає на лікування розладів шкірного покриву. А кальцій бере участь у процесі згортання крові, забезпечує хороше проведення сигналів по нервій системі, сприяє формуванню оболонки клітин. Морська сіль містить макро- і мікроелементи. Вони сприяють нормальному функціонуванню організму. Морську сіль часто використовують з метою відновлення волосся, вона робить його міцним і шовковковистим.

Красивоа та гладенька шкіра — теж її заслуга. Дехто стверджує, що завдяки додаванню морської солі до ванн можливо навіть схуднути. Ванни з морською сіллю мають певні показання до застосування — вони і обумовлюють лікувальний ефект. Ванни з морською сіллю, як і відпочинок на морі, вважають засобом профілактики та реабілітації хронічного бронхіту і хронічного запалення легенів. При профілактиці простудних захворювань теж часто приймають такі ванни. І снує думка, що ванни з морською сіллю протипоказані для людей з проблемами шкіри. Але це не так. Морська сіль знімає запалення шкіри, подразнення, поліпшує кровообіг. Більше того, вона володіє антибактеріальними, противірусними та протигрибковими властивостями: очищає, пом’якшує, покращує структуру і зовнішній вигляд шкіри.

Часто після системних приймань сольових ванн можна спостеріагати регенераційні процесіи в шкірі, наслідком чого є омолодження та розгладження шкіри, профілактика розтяжок. Ефективними ванни з морською сіллю є і в боротьбі з ожирінням і целюлітом. Відбувається відновлення контурів тіла, зменшується судинна «сіточка» та набряклість ніг. Незважаючи на такий позитивний вплив на організм людини, є і протипоказання прийняття ванн з морською сіллю. Тому, якщо у Вас гострі захворювання різного походження:

загострення хронічних захворювань (хронічний гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічні захворювання нирок);
гострі інфекційні захворювання;
туберкульоз з ураженням різних органів;
онкологічні захворювання незалежно від локалізації та стадії процесу;
найближчий післяопераційний період або ж період менструації, тоді ванни з додаванням морської солі Вам протипоказані.