Малярка Львів

Малярські роботи — це завершальний етап ремонту приміщення, який вимогливий до якості виконання. Цей процес включає в себе комплекс робіт, які виконує маляр для захисту, санітарно-гігієнічної та естетичної обробки поверхні стіни, підлоги, стелі чи фасаду будинку. Фарбування стін, стель з гіпсокартону залишається одним з найпопулярніших видів обробки стін і стель.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Кінцевий результат визначається трьома факторами:

якість попередньої підготовки поверхні, що фарбується (шпаклівка, грунтовка);
правильний вибір фарби;
інструмент, який використовується для роботи.

До переліку малярських робіт входять: підготовка стін і стель, грунтовка валиком, шпаклівка, штукатурка, вирівнювання стелі, стін і кутів, побілка, фарбування гіпсокартону, поклейка багетів, армуючої сітки і шпалер.
Якщо оздоблювальні роботи в приміщенні ведуться по гіпсокартонних конструкцій, то в малярні роботи входить: грунтовка стін, стель, шпаклювання за 2 рази і фарбування, і закладення швів між листами гіпсокартону. Фарбування стін, стелі, шпалер може проводитися і в зимовий період, але в цьому випадку краще використовувати для фарбування масляні фарби. Ці матеріали стійкі до низької температури, і не замерзають. Фарбувати водоемульсійною фарбою в зимовий період небажано, тому що нанесений шар фарби на холодних стінах замерзає, а не висохає.

Етапи малярки

Малярка стіни спочатку починається з трьох основних, важливих етапів, які усувають нерівності і недоліки поверхонь, вирівнюють стіни під шпалери — це штукатурка, шпаклівка і грунт.
1. Штукатурка наноситься для підвищення рівня теплопровідності і вологовбирання поверхні, підвищує рівень шумоізоляції.
2. Грунтовка — наступний шар, після штукатурки. Вона має відмінну якість зчеплення з поверхнею, захищає основний шар від пошкоджень. Так само грунтовка необхідна, що б шпаклівка, фарба, клей добре усмоктувалися, рівно лягали на поверхню. Після грунтовки наносять шар шпаклівки.
3. Шпаклівка стін — остаточний етап вирівнювання перед фарбуванням або обклеюванням шпалерами.

Виконувати ці етапи треба якісно і акуратно, від них залежить якість решті малярки. Коли необхідні підготовчі процеси будуть виконані, ми перейдемо до наступних етапів:
1. Фарбування стін
2. Обклеювання шпалер
3. Забарвлення шпалер під фарбування.
Якщо цікавить малярка стелі, то технологія збігається з малярка стін. Важливо враховувати, що б останній шар фарби накладався у напрямку джерела світла в кімнаті (найчастіше до вікна). Наш багаторічний досвід в сфері ремонтних робіт дозволить виконати цю роботу за короткі терміни, за відмінної якості і вартості.

Будь-які малярські роботи варто починати з грунтовки поверхні стін і підвісної стелі, і, в подальшому, перед кожним новим шаром шпаклівки рекомендуємо грунтувати поверхню стіни, стелі з гіпсокартону, щоб ви були впевнені в якості виконання малярних робіт.
Порядок виконання малярних робіт
По-перше проводиться ліквідація попередньої обробки в приміщенні, яка надалі могла б негативно вплинути на якість ремонту. По-друге готуються матеріали та інструменти.

Для малярки стін потрібні наступні матеріали:

штукатурка;
шпаклівка;
грунтовка;
антисептики;
просочення;
емалі;
Фарба і лак;
шпалери.

Інструменти для проведення малярних робіт:

різні шпателі;
кисті різних розмірів;
валики для фарбування;
лінійки різних розмірів
ємності для приготування малярних складів;
ніж;
тканина з капрону;
спеціалізований рівень;
молоток;
викрутки різних призначень;
шліфувальний папір;
драбина.

Після того як матеріали та інструменти для малярки стін підготовлені, захисною плівкою покриваються меблі та інші елементи інтер’єру, які можуть постраждати в процесі ремонту. Якісне фарбування стін, стелі Вашого будинку — це не просто гарний інтер’єр, це комфорт і затишок вашої оселі, який зберігається протягом багатьох років. Великий вибір сучасних фарб дозволяє оформити приміщення з будь-якими дизайнерськими задумами, і найчастіше якісне фарбування стіни, стелі здатні замінити і шпалери, і декоративні панелі.