Как правильно ухаживать за акриловой ванной

Для того, щоб акрилова ванна не змінила свій зовнішній вигляд, надовгог зберегла свою білизну та довго служила, за нею варто правильно доглядати. Багато кого цікавить які засоби ля очищення акрилової ванни можна використовувати та як правильно з ними поводитися. Варто зазначити, що акрил не любить агресивних засобів, тому доведеться відмовитися від тих засобів, якими Ви користувалися раніше. Ніяких великих труднощів в процедурі миття акрилової ванни немає. Тут головне, дотримуватися правил чищення.

реставрація ванн Львів

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Тут головне, дотримуватися правил чищення. Найважливіше правило у догляді — регулярність. Поверхню ванни рекомендується протирати після кожного використання. Для цього після купання просто сполоскніть ванну теплою водою та протріть ванну губкою з миючим засобом. Після вологої обробки витріть стінки насухо і залиште до наступного застосування.

Більш ретельнішу чистку з використанням миючих засобів варто проводити раз на 1-2 тижні. Миючий засіб нанесіть на стінки та дно ванни та залиште на 5 хв, після цього протріть поверхню ванни м’якою губкою та змийте мильний розчин теплою водою. Відполіруйте ванну спеціальним засобом. Не забувайте використовувати гумові рукавички. Для уникнення появи іржі не забувайте щільно закривати крани, щоб вода не просочувалася та не протікала на акрилову поверхню.

Якщо появу жовтих ліній уникнути не вдалося, тоді застосовуйте спеціальні засоби для боротьби з іржею, які підходять для акрилових поверхонь. Профілактичні заходи проти появи іржі і накипу рекомендується проводити не рідше, ніж один раз на місяць.

Запобігти появі водного каменю можна завдяки оцту або лимонної кислоти. Наберіть в ванну гарячу водоу, розведіть в ній пакетик кислоти і залиште на пару годин. Через деякий час спустіть воду і сполосніть ванну. Потім протріть її стінки, щоб не залишилося крапель і розводів.

Для миття акрилової поверхні можна застосовувати рідкі миючі засоби для посуду, пральний порошок і рідкі розчини для прання білизни. Пральний порошок не варто наносити на поверхню і розтирати його мокрою ганчіркою, а треба перетворити його в миючий водний розчин. Акрил має високу стійкість до зношування, його поверхня має брудовідштовхуючі властивості, тим самим не дозволяє розвиватися на поверхні ванни мікроорганізмам. Виділіть окрему м’яку ганчірочку або губку, яка буде використовуватися лише для миття ванни.

Для чищення використовуйте нейтральні миючі засоби, як звичайні, так і призначені спеціально для акрилу. Вибір таких засобів величезний, а придбати їх можна в магазинах побутової хімії або магазинах сантехніки. Не використовуйте для чищення акрилової поверхні пральні порошки і засоби для чищення з абразивною основою, щоб уникнути втрати кольору і появи подряпин.

Для чищення акрилової ванни не допустиме використання металевих і твердих щіток. Це може пошкодити поверхню ванни.

Намагайтеся не ставити в акрилову ванну важкі металеві предмети, такі як відра і тази. Стикаючись з акрилової поверхнею, вони можуть залишити подряпини. Використовуйте пластикові ємності. Якщо ви вирішили помити в ванні котика або собаку, тоді придбайте гумовий коврик та розмістіть його на дні ванни. Він вбереже дно ванни від подряпин нігтями.
Не замочуйте в ванні одяг, тому що пральні порошки і відбілювачі відносяться до агресивних миючих засобів, небезпечних для акрилу. Відчистити акрилову ванну можна хлором, ацетоном, аміаком, формальдегідами і засобами, які їх містять. В будь-якому випадку, вибираючи засіб для миття акрилової ванни, краще надати перевагу спеціальним засобам. Вони забезпечать ванні правильний догляд і збільшать термін її служби.