Чавунні або металеві раковини

Бочки газу чавуну (ГОСТ 7506-73) для обладнання і на кухні і громадськості діляться на три типи:
MB-1 м (кухня), маленька модель в пункті (podstole для установки). глибина чашки 180 мм, вага 23 кг.
MB-1-B (Кухня корпус і громадський) — одна з моделей капсули (для установки podstole). глибина чашки 200 мм, вага 31 кг.
MB-2 (загальна кухня), друга зупинка (86). При вазі до 40 фунтів реставрация ванн киев

Реставрація ванн Івано-Франківськ

Реставрація ванн Тернопіль

реставрація ванн Рівне

Раковина отвір може бути один або два змішування для змішувального клапана типу реєстрації комп’ютерний центр і два суміжних змішувальний Головка.
Таз надається. Компактний MB-1 MB-1-B включає в себе чавун або пластмасовий чек сифона, латунь або емітентів смоли змішувач. Набір включає в себе 2 МБ випробувані проблеми банди чисте змішування сифона два мідних трубок soedïnen (Налаштування), корпусні сталь. Грибкові MB-1, MB-1-B на прохання споживачів забезпечується двома котируваннях гвинтів і сталь.
Шафа стали (договір клієнт) може бути замінений дерев’яним podstole.
Замість цього, питання про куріння і обліку для очищення труб з MB-2 (угоду клієнта), пластиковий сифон як упор для туалету RSR 2м (ГОСТ 23.412-79).
виплавці сталі фонди (ГОСТ 14.631-69), пристрій будинку було два види їжі (87): МС-1, щоб помістити його в шафу; МС-2 повинен бути прикріплений до рами. У ванних кімнатах структура стали вуглецю якості і товщиною 1 -1,2 мм на покривного скла.
Чисті грошові кошти, що поставляються в комплекті реставрація ванн тернопіль
або перегляд сифон пляшки, пластикові труби сифона; і зупинити цей реліз, або для таблиці міксера, MC-2, а також каркасні гвинти гвинт, пара хутра, упаковка, шматки пінопласту
У комплекті з шафа пральна інтернет-клієнтом. Зокрема, пристрій тільки тоді, коли у вас є проблеми, перевірте осередок сітки. Умови отвір для гвинта в задній частині раковини: один або два можуть бути змішані з водою, щоб (на відстані 150 мм).
Були в змозі покрити перед тим назвою Сталевий (88) (ГОСТ 8631-75), кількість отворів в задній частині протилежних повідомлень є аксесуари для води Є два типи: 1-RSTO otverstïem змішувач; RSTO-2, два на два отвори кран (гаряча і холодна), або комбінації обох реставрация ванн житомир
Бочки шість гвинтів сильного електричного або гальванічна Нікен zakalennoy, електричний оцинкований цинку. Снаряд важить 7,7 фунта.