Акриловый вкладыш в ванну купить

Акриловий вкладиш у ванну — це сучасний та зручний спосіб відремонтувати Вашу ванну. Така технологія відновлення ванни поширена закордоном. а особливо в США і Німеччині. Суть цього способу відновлення ванни в тому, що на стару ванну наклеюється така ж за формою і розмірами нова акрилова ванна-вкладиш без пошкодження облицювальної плитки. Монтується акрилова ванна в ванні на дому у замовника, стара ванна не демонтується.

Акрилова ванна-вкладиш служить для ремонту ванн, які стали непридатними для користування. З вкладишем ми отримуємо нову акрилову ванну з блискучою глянсовою, шумо- і теплоізоляційною поверхнею. Ця технологія також відома під назвою «Ванна у Ванні», так як установка акрилового вкладиша — це не реставрація ванни, а повноцінний ремонт ванни. Ванна у ванні — це гідна альтернатива покупці нової ванни.

Акриловий вкладиш у ванну має прекрасний зовнішній вигляд і нічим не відрізняється від нової ванни з магазину, а завдяки своїм теплоізоляційним властивостям дуже добре зберігає тепло, тому вода у ванні після її ремонту за технологією ванна у ванні вистигає значно повільніше, ніж до того. При цьому акриловий вкладиш, встановлений в чавунну або сталеву ванну, витримує великі навантаження, ніж просто акрилова ванна, так як каркасом для нього служить чавунна або сталева ванна.

Якщо акриловий вкладиш встановити в сталеву ванну, то вона перестане дзвеніти при наповненні водою. Так як акрил має гарну шумоізоляцію, поверхня акрилової вставки в ванну тепліша на дотик, ніж поверхня сталевої або чавунної ванни. І звичайно ж, акриловий вкладиш не іржавіє! При цьому ціна акрилового вкладиша з установкою доступна для бюджетного ремoнта ванної кімнати. Все це дає позитивні відгуки на акрилові вкладиші в ванни.

Акриловый вкладыш цена

Якщо говорити про вартість такого ремонту ванни, то він, звичайно дорожчий, ніж інші способи реставрації, але значно кращий. Але якість виправдовує ціну!

Акрилові вкладиші легкі у догляді, а їхня поверхня красива на вигляд і приємна на дотик. Проте, потрібно купувати вкладиш у перевірених компаній та магазинів, оскільки є ризик натрапити на підробку! Наприклад, при термо-формуванні вставок з акрилу компанії із сумнівною репутацією можуть використовувати більш дешевий лист, але якість виконання кінцевого продукту в цьому випадку буде на низькому рівні. Різниця між вставками, зробленими з якісного листа і листа з дешевого акрилу видно неозброєним оком. Якісний акриловий вкладиш сформований з листа яскраво-білого кольору, а аналогічний продукт з «дешевого» листа має брудно-молочний колір і може мати жовтизну. Відповідно, і термін служби у продукції виробленої з якісних матеріалів набагато більше.

Також, різниця цін між ремонтом акриловим вкладишем та іншими способами полягає в тому, що вкладиш має великі розміри, а це означає, що доставляти до замовника його потрібно автомобілем, а щоб розвантажити вкладиш і встановити його, потрібно як мінімум два майстра, в той час, коли для реставрації ванни акрилом приходить один майстер з сумкою інструментів. Як бачимо, затрати на технічні моменти є більшими, тому і ціна більша.

Вкладыш в ванну отзывы

Відгуки клієнтів говорять про те, що акриловий вкладиш зручний тим, що його встановлюють, використовуючи стару металеву ємність як каркас. Це дозволяє поєднати в одному виробі переваги двох ванн, а старий корпус служить міцною надійною основою. Зручним є і те, що монтаж вкладиша в ванну відбувається без демонтажу старої ванни, тому не виникає необхідності в супутніх ремонтних роботах або в зміні інтер’єру. Внутрішній вкладиш в ванну володіє всіма корисними характеристиками акрилу — екологічний, приємний на дотик, довго зберігає тепло, не вбирає барвників і осадові речовини з водопровідної води і косметичних засобів, легко миється. Всього за кілька годин нескладних реставраційних робіт у Вас з’виться практично нова ванна з підвищеним рівнем комфортності. Акриловий вкладиш при акуратному використанні і коректному догляді здатний прослужити до 15 років. Але є в акрилового вкладиша і єдиний недолік — матеріал дуже крихкий, а тому потребує обережного поводження з ним.