Акрил для ванной купить

Щодня ми користуємося ванною, тому з часом вона втрачає свій блиск та колір, а на поверхні з’являються тріщинки та іржа. Купатися в такій ванні вже не так приємно, як раніше. Але Вам не хочеться позбуватися старої ванни, тому що покупка та встановлення нової ванни дороге задоволення. Вихід все ж таки є. Стару ванну можна відреставрувати рідким акрилом!

акрил для ванн

Способів реставрації ванн акрилом є декілька. Про це відомо вже досить багато. Але кожна друга пересічна людина, яка вирішила зробити реставрацію ванни, ризикує потрапити на шахраїв. Досить часто можна зустріти реклами, де пропонують реставрувати Вашу ванну балончиком. Це безсумніву шахрайство. Навряд чи хтось буде усвідомлено заробляти собі таку репутацію. Адже нанесена балончиком фарба не тримається зовсім.

емаль для ванн

Один із оптимальних варіантів реставрації є так зване емалювання. Це фарбування епоксидною емаллю, яка має різкий запах. Наливний акрил Пластол, який ми використовуємо для емалювання ванн акрилом, запаху не має. Тримається таке покриття відносно довго, в середньому 3-5 років. Але така поверхня боїться різких перепадів температур і навіть слабких ударів.

Найкращий та легкий спосіб перетворити стару подряпану ванну на з допомогою відновлення рідким наливним акрилом Пластол. Він складається з двох компонентів та продається в упаковках для ванн 1,2м, 1,5м, 1,7м.

эмаль для ванны green

Складники Пластолу перед нанесенням на ванну ретельно змішують і виливають на поверхню ванни. Розтікається акрил по поверхнірівномірно, для більшої впевненості можна допомагати розприділятися йому використовуючи гумовий шпатель. Процес реставрації займає близько 3-4 годин. Вся підготовка зводиться до ретельного очищення ванни та її знежирення.

Патьоків від акрилу на Вашій ванні не буде, оскільки наливному акрилу Пластол це не властиво. Це буде акрилова ванна на металевій основі. Таким способом можна реставрувати і покращувати будь-яку, навіть, здавалося б, найбезнадійнішу ванну. Варто розуміти, що Пластол — це не фарба, а рідкий пластик, після повного висихання якого Ви отримаєте нову акрилову ванну, як з магазину .

Глянцева і рівна поверхня ванни, яка не боїться перепадів температури, стійка до ударів та приємна на дотик — ось що Ви отримаєте, обравши Пластол. Перевагою та особливісттю акрилу Пластол є те, що він виготовлений за новою технологією та є абсолютно не токсичним. Акрил марки Пластол досить легкий у використанні. Він виділяється серед інших засобів реставрації ванн повною відсутністю запаху.

Користуватися акрилом для ванн Пластол можуть навіть люди, які не мають спеціального досвіду та навичків реставрації ванн та користування засобом.

Якщо Ви вирішили відреставрувати ванну самостйно, то це Вам буде під силу. Для реставрації потрібно мати акрил та необхідні інструменти.

Наливний акрил Пластол Ви можете придбати у нас за доступною ціною! Коли потрібно зробити дійсно надійну і красиву ванну, то вибір очевидний — наливний акрил Пластол.

Вам не потрібно боротися з бульбашками і патьоками. Не треба дбати, щоб ванна вийшла рівною. Акрил сам ідеально розтечеться. Для того щоб придбати рідкий акрил просто зателефонуйте або напишіть нам на електронну пошту.