Хімчистка килимів львів, ціни та фото

Хімчистка килимів у Львові.
Тільки у НАС!
СПЕЦІАЛЬНІ ЗАСОБИ знищують до 70% спор грибків та пилевих кліщів.
У нас найкращий цех по хімчистці килимів.
Термін висохання килимів 1-3 дні.
Ми забираємо та доставляємо килими.

Ціни.
Хімчистка килима 1 м² -35 грн.
Хімчистка килима з виведенням запаху 1 м² - 40 грн.
Забір та доставка килиму - 150 грн.
Тепер давайте,
розраховуємо ціну - стандартні клими мають розмір 3 на 2 метри
відповідно 3*2*35 = 210 грн. (+ доставка).

Процес хімчистки відбувається в декілька етапів:
1) Перший крок вибивання килима електровибивачкою;
2) Підбір хімічного засобу відповідно до типу вашого килима;
3) На третьому етапі відбувається пінна чистка за допомогою роторної машини, під час цього процесу видаляються плями, забруднення, тощо;
4) Поміщають килим в центрафугу, де на високих оборотах видаляється хімічний засіб з водою та розщепленим брудом;
5) В спеціальному приміщенні розвішують килими на турнікети, які обладнані потужними вентиляторами.
Термін виконання процесу хімчистки від 1-ох до 4-ох днів, залежно від ступеня забруднення та типу Вашого килима.

Хімчиска килимів ціна

Килими з надто високим рівнем забруднення та плямами, походження яких не можливо оприділити, або ж багаторічні плями від олії, лаку, кави, чорнила, фарби, вина, іржі і т.п., приймаються без гарантії.
За консультацією та у разі питань, які виникли у Вас стосовно хімчистки, звертайтеся до спеціалізованого менеджера Нашої компанії.
Сьогодні хімчистка килимів є популярною серед населення, оскільки всі розуміють важливість чистоти та комфорту в оселі, офісі чи заміському будиночку. Власноруч пилососом нереально очистити основу килима, а можливо лише зібрати пил, який осів на поверхні. Якщо ви турбуєтесь за Власне здоров’я та здоров’я Вашої сім’ї то хімчистку рекомендовано проводити мінімум двічі на рік.
Наші кваліфіковані працівники забезпечать ідеальну хімчистку, за допомогою новітнього, спеціального обладнання, призначеного лише для килимів. Можете бути впевнені, що Наша компанія використовує лише високоякісну хімію PROHEM, англійського виробника. Хімія є безпечною навіть для дітей та ідеально підходить алергетикам.

Професійне прибирання

Прибиранням та оцищенням приміщень, ми займаємось давно, жумаю слушно буде Вам зауважити, що потрібно і чистити ваші магкі меблі, агрументи будуть зображені справа у фото.
Якщо вдома є хтось з поблемами дихальних шляхів наші послуги будуть для Вас супер актуальними, так як можна жити дома і не догадуватись, що ви дихаєте.

Якщо чистити то чистите все. Подбайте про те Що ви дихаєте вдома, а може щей на тому спите. Порахуйте Скільки годин ви спите і дихаєте чим? В ночі наш імунітет ослаблений навіщо ще себе нагружати лишніми спорами та бактеріями.