Реставрація ванн Чернівці

Реставрація ванн в місті Чернівці від фірми мобі груп.

Наші особливості – понад 4000 виконаних реставрацій ванн.

Нам довіряють санаторії та готелі.

Ми доглядаємо ванни після реставрації на протязі 5 років.

Виконуємо термінові замовлення на “вже вже”.

Працюємо на 70% України.

Замовити послугу реставрації ванни у Чернівцях можна за номерами зверху.

В нас можете переглянути цікаві наші роботи за посиланням тут

Подати заявку на огляд та реставрацію ванни можна тут

Використовуємо при реставрація ванн акрил – PlastAll – його особливість відсутність запаху та глянцеве покриття білого кольору, висока адгезія та висока щільність покриття (леко мити та не вїдається бруд).

Ми виконаємо роботи по усій Чернівецькій області в містах області. Ми почали замайматись реставрацією в далекому 2006 році у Львові, на даний момент ми уже розтягнулись географічно далеко).

У Чернівцях у нас окремий майстер, котрий пройшов навчання сертифіковане у нас, побував в різних уже критичних ситуаціях для майстра (повірте з нашими людьби була уже неймовірна кількість всяких курйозів).

Працюючи ми прагнемо Вам допомгти, деколи реставрація уже не буває доцільною і ми завжди Вам скажемо, коли краще купити уже нове щось, найбільш часто відбувається це з душовими піддонами.

 Під час роботи не буде пилу ;

 Ванна буде блистіти ;

 Не буде слідів, ямок на поверхні ванни;

 Не буде жовтіти з часом;

 Видаємо Вам гарантію, залежно від способу реставрації ;

 Ви можете домовитись на зручний Вам час та дату ;

 Наші майстри мають з собою зразок, при бажанні приїдуть та покажуть.

Реставрація потрібна якщо : – Ванна жовта та полущена. – Ви не хочете демонтувати ванну та збивати плитку – Вам за дорого купувати ванну нову з магазину – Ви бажаєте обрати кращий спосіб і зекономити Реставруються всі види ванн: чугунні, металеві та акрилові ванни.

Реставрация ванн Черновцы Акрилове емалювання Спосіб реставрації – дешевший ,заливається ванна рідким акрилом «Пластол» Всі « за»  способу емалювання:

  • Низька ціна на цю послугу;
  • Ванна буде білосніжна , як з магазину;
  • Гладенька поверхня, та блискуча;
  • Рекомендуємо для житла яке винаймається чи здається.

Мінуси: Всього 1 рік гарантії; Боїться сильних  ударів; Приміщення потребує відповідної температури при реставраціії. Наливна акрилова ванна РЕКОМЕНДУЄМО НАЙКРАЩЕ! Реставрація відбуваєься матеріалом «Пластол». Всі «за» цього способу:

  • Використовувати можна  10-20 років;
  • Видається довша гарантія ніж на емалювання – 5 років
  • Ванна буде новенька – як з магазину;
  • Зменшує удар;
  • Легко доглядати за ванною;
  • Повторна реставрація можлива.

Мінуси: ціна трохи більша Догляд за ванною яка реставрувалась. Покриття те ж саме що на ванній з магазину, догляд  теж легкий та не потребує зусиль. Будьте акуратні  з вибором фірми, дехто обманює, говорячи що матеріал Німецький. Німецьких акрилів ніде немає,і ніколи не було, це обман.   Ми використовуємо “Наливний акрил” PlastAll”, він один з найкращих. Він став лідером на ринку серед матеріалів для реставрації ванни.  Відреставрована ванна не буде відрізнятись від нової, вона буде як з магазину.  Ванна вам прослужить 12-15 років, і більше. Ціна значно менша ніж купити нову ванну з магазину.

реставрация ванн Черновцы реставрація ванн Чернівці